To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - odpryski po kamieniach na masce

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005
Temat postu: odpryski po kamieniach na masce
dzis po umyciu auta zobaczylem dwa wieksze odpryski lakieru na masce, pewnie po kamieniach z naszych drog, jeden glebszy do blachy,
czym najlepiej to zabezpieczyc? czy w aso robia punktowe lakierownie i ile to moze kosztowac?

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

Od samego odprysku nie zacznie rdzewieć. No chyba, że jakoś cholernie głęboki, ale to się nie zdarza. Pamiętaj, że rdza żre gołą blachę, a nie podkład, ani lakier.
Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

stary wiem ze rdza zjada blache a nie podklad, i wlasnie tak mam ze jeden jest do samej blachy, oczywiscie jak jest dobrze cynkowana to nie koniecznie musi sie tam rdza pojawic, ale jest do dosyc widoczne i jak domowym sposobem mozna to zlikwidowac :)
saxorulez - Pon 26 Gru, 2005

ja mam na Yarisie od 5 lat i nei rdzewieje.. jak to mały odprysk to: przeczyść jakimś srodkiem odtłuszczajacym i poprostu zrób małą kropkę w kolorze lakieru - lakierem z norauto. Za 10PLN kupujesz taki mały lakierek z pendzelkiem do zaprawek...
Vlodarsky - Śro 28 Gru, 2005
Temat postu: saxorulez
Każdy lakiernik podejdzie z pędzelkiem i jak zrobi to swoją ręką to będzie to dobrze wyglądalo :)
Michał - Czw 29 Gru, 2005

kiedys to sam zrobiłem i tragicznie wyszło,więc lepiej podjechać do lakiernika i on to zrobi.
Vlodarsky - Pią 30 Gru, 2005
Temat postu: picasso
Mi tak w Picasso zrobil ze bylo niezauwazalne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group