To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - projekt i eks willi

k-mart - Pon 26 Gru, 2005
Temat postu: projekt i eks willi
Mialem przygode kiedys willim , tylko ze tu skonczylo sie tak ze samochod po jednej stronie sie zlamal..
jestem w trakcie budowania, oto fotki....

[ Dodano: Pon 26 Gru, 2005 ]
oto moj drugi williams, wersja swiss champion, rok 95, kupiony jak mial 160000km, sprzedalem przy 184000km, pukniety byl w prawy przod.

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

Tak z ciekawości - za ile da się dorwać takiego Williamsa w Szwajcarii ? Taki co będzie do lekkiej roboty... Jak to Ty mówisz: ze szrotu :D A my w Polsce na takiego "malinka" ;)
PiTT - Pon 26 Gru, 2005

nie podoba mi się tylko to z malowanymi znaczkami z tyłu i z przodu
widać też że felgi nie są w oryginalnym odcieniu złotego tylko były malowane
a fotka po dzwonie jest dobra, widać karchera z tyłu
rozumiem że myju myju i na giełde do polski :D

Michał - Wto 27 Gru, 2005

44FG napisał/a:
Tak z ciekawości - za ile da się dorwać takiego Williamsa w Szwajcarii ? Taki co będzie do lekkiej roboty... Jak to Ty mówisz: ze szrotu :D A my w Polsce na takiego "malinka" ;)


smutna prawda :/

K-Mart - czemu ty tak samochody rozbijasz :D ekstremalna jazda??

k-mart - Wto 27 Gru, 2005

co do felg i znaczkow to specjalnie je tak pomalowalem, bylem ciekawy jak by sie prezentowal w tym odcieniu jasniejszym - i jak dla mnie o wiele lepiej, zywiej. inne drobiazgi jak listwy/klamki/wlot sa w kolorze samochodu a nie czarne. w kazdym samochodzie robie felgi na nowo: randy, nieruwnosci, zadrapania u jednego speca od felg potem piaskowanie no i do lakiernika.
a z dzwonami to tak ze juz nie raz williams probowal mnie zabic - ale ja bylem szybszy :560:
a na myjni dlatego bo nie chcialem sobie blotem garazu zabrudzic, no i potem rozkladanie....

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 ]
co do ceny: mysle ze za jakies 2500-5000 CHF wszystko mozliwe by znalezc cos fajnego do roboty. chociaz teraz williamsow juz na szrotach nie widac, same sport'y

Anonymous - Wto 27 Gru, 2005

A taki Corrado VR6 ? ;)
k-mart - Wto 27 Gru, 2005

bylo jakies 2 miesiace temu, minimalnie reflektor prawy, zderzak blotnik, kosztowal cos chyba 3000.- CHF, brzebieg 170000km. moze w tym tygodniu jeszcze zrobie runde po zlomach i obczaje co jest ;)
Peter - Wto 27 Gru, 2005

hmm co z tymi fotkami?ja ich nie widze a bardzo bym chcial :(
k-mart - Śro 28 Gru, 2005

wlasnie, a byly...dziwne :559: . a co na to admin?
saxorulez - Śro 28 Gru, 2005

no właśnie.. em?? dlaczego fotki zniknęły??
k-mart - Śro 28 Gru, 2005

ja nic nie edytowalem, wiec albo dobrowolnie sie zmyly albo moze zrobilem cos niedowolnego w tym temacie??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group