To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Syk przy kiernunkach

Michał - Pon 13 Lis, 2006

i co geje ?? :D za 3 warny wypada sie z forum :D
Jakarti - Pon 13 Lis, 2006

ej, chlopaki... jakis debil dal mi ostrzezenie bo mieszkam na pradze. widac ma kompleksy, ze z warszawa go laczy tylko tyle, ze jego dziadek jezdzil takim autem :D
szymlorek - Pon 13 Lis, 2006

jedź do ASO tam się tym profi zajmą :D




...to była pomocna odpowiedź nie wolno dawać za nią ostżeżenia geju :D

Anonymous - Pon 13 Lis, 2006

Michał:
albo masz radio do du...py albo:
zmień świece zapłonowe na właściwe takie z filtrem, ewe masz problem z instalacją zapłonową :
otwórz maske po ciemku i zobacz może gdzieś masz przebicie.
jak nie pomorze to zasięgnę rady taty-elektryk :) :564:

Anonymous - Pon 13 Lis, 2006

to teraz jeden ode mnie, zaraz drugi od lukasza i juz wisisz na wlosku :D PEDALE!!!
Anonymous - Pon 13 Lis, 2006

ja napisałem mojego posta poważnie
Anonymous - Pon 13 Lis, 2006

spoko szymon. wszsycy pisalismy na serio, a ten brutal... och... ale sprawiedliwosci stalo sie za dosc. i jest nas wiecej...
Michał - Pon 13 Lis, 2006

:D
dobra dobra, juz usuwam :D PRZECIEZ ZARTOWAŁEM hahahahahahhahahahahah
widze ze jedynie jimmi sie nie posrał w gacie :D LAMUSY :D

najbardziej rozjebał mnie szymon :D

Anonymous - Pon 13 Lis, 2006

Wez przykej ten temat. bedzie dla potomnych :D :D :D w calosci jest zajebisty! zaczynajac od super powaznego problemu w aucie konczac na tych cyrkach... :D
A jakarti to kuzwa order ma dostac! Jaka szerosc! Jaka dobroc! ja bym leb urwal i cos rozpierdzielil a Jakarti: "Ej no we no..." :577: :577: :577: :577: :577:

Loko - Pon 13 Lis, 2006

Całe życie z debilami :D
strick - Pon 13 Lis, 2006

Taa przyklejcie temat, jest fajny, kwicze przez cały czas :D
saxorulez - Pon 13 Lis, 2006

UWAGA!

Odkad JIMEK jest moderem zmieniamy forme ostrzegania:


strick - Pon 13 Lis, 2006

Zaczynam sie bac! Całe szczęscie ze nie jestem z wawy, bo raczej nie wpadnie do mnie :D
Loko - Pon 13 Lis, 2006

A to przepraszam, od teraz pełna kultura i blady strach. :D
To już wiadomo czemu Jimek tak ciągle chce ostrzegać :D , że monika dostała to ja jeszcze rozumiem, ale że Jakarti też :D
Jakarti mozę opiszesz nam swoje wrażenia po ostrzeżeniu? :D

Anonymous - Wto 14 Lis, 2006

jA PIERDOLE! PSY NIEWIERNE! Przeciez wy nawet nie kumacie co sie stalo!!!
A wiec vice-pedal naczelny, i autor najdurniejszego problemu z samochodem (czyt. autor tematu) postanowil pobawic sie w Chucka Norrisa i zrobil sobie dobrze w tym temacie dajac ostrzezenia wszsytkim ktorzy go nie potraktowali powaznie!
\
jak wszedlem na forum (widok - )to alfabetycznie: Jakarti, JIMEK, Niemy, saxorulez, strick, szymlorek, szymon mieli "ostrzezen: 1"!!!!! Gdyby weszli na forum zobaczyliby:
Niektorzy weszli i zobaczyli. A reszta nie weszla, nic nie wie a sie wymadrza...
Jakarti dostal ze jest z pragi, ja bo mam fajne dzialka z Enterprise a reszta ze sie smieje i nie pomaga w temacie! I powiem jeszcze raz! Dal wam je wasz przyjaciel Michal!!! No i co bylo potem? Waszyscy sie zaczeli mazgaic ze
Jakarti napisał/a:
ej, chlopaki... jakis debil dal mi ostrzezenie bo mieszkam na pradze. widac ma kompleksy, ze z warszawa go laczy tylko tyle, ze jego dziadek jezdzil takim autem
szymlorek napisał/a:
...to była pomocna odpowiedź nie wolno dawać za nią ostżeżenia
szymon napisał/a:
ja napisałem mojego posta poważnie
a ja co? [wiecie co ja jestem za znak? byk! a jak sie macha czerwonymi gaciami przed byczkiem to co sie dzieje? Bach i Warn dla Chucka. I teraz jak michal sie kolejny raz zalogowal to tez widzial cos takiego:

czyli w skrocie. start zabawa. On zadarl nosa, wszsyscy sie posrali ale nie ja i mu oddalem. Wtedy juz byla zabawa stop i Michal juz wszsytkie warny cofnal. I po zabawie co gadaja ci co nawet nie byli i gowno wiedza? Ze to batman nie joker pomazal cale muzeum farba! Niewdzieczni! teraz poprosze pomogl od: alfabetycznie: Jakarti, JIMEK, Niemy, saxorulez, strick, szymlorek, szymon. Gdyby nie ja to by sie nie przestraszyl i nigdy bysmy sie nie doczekali zabawy stop. Gejowy Reżym by trwal!

[ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 ]
saxorulez napisał/a:
UWAGA!

Odkad JIMEK jest moderem zmieniamy forme ostrzegania:
Od ciebie sie tego nie spodziewalem...
taki mam komentarz... :554: :554: :554: :554: :554: i ide stad. (ogladac nieustraszonego na tvp1)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group