To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd Barbórki

Anonymous - Wto 14 Lis, 2006
Temat postu: Rajd Barbórki
Już nie długo.
info-autoklub.pl
Podczas konferencji prasowej z okazji Grand Prix Fiata poinformowano, iż Paolo Andreucci wystartuje w 44 Rajdzie Barbórka Fiatem Punto Super 2000. "Ucci" uczestniczył już w Barbórce Punto S1600 w 2002 oraz w 2004, kiedy był najszybszy na Karowej.

41-letni toskańczyk z Castelnuovo Garfagnana, Andreucci jest trzykrotnym mistrzem Włoch w generalce (2001, 03, 06). W tym roku wygrał Grande Punto siedem rund Campionato Italiano Rally - Ciocco, Mille Miglia, Targa Florio, Alpi Orientali, San Remo, Costa Smeralda i San Crispino. Pilotką Andreucciego jest Anna Andreussi, 34-latka z miejscowości Artegna pod Udine.

Dyrekcja Fiat Auto Poland powiadomiła, iż prezentacja polskiej załogi Grande Punto na RSMP 2007 nastąpi w terminie Barbórki i zostanie połączona z codrive'm dla mediów. Na pytanie Autoklubu, czy ową załogą będzie dwóch Maciejów, zapadła cisza, ale na twarzach dyrektorów Fiata zagościł szeroki uśmiech.

strick - Wto 14 Lis, 2006

Chodzi o Barbórke Cieszynską? Coś wcześnie w tym roku jest!
Po raz pierwszy od 4 lat na niej nie będe :( Robota!

106 - Wto 14 Lis, 2006

chodzi o warszawska....

cieszyna zostala odwolana... po raz pierwszy :/

strick - Wto 14 Lis, 2006

Szkoda ze odwołana, albo dobrze bo nic nie strace :)
Jakarti - Śro 15 Lis, 2006

a bedzie w tym roku karowa na warszawskiej? bo slyszalem ze ma byc odwolana :( (
Niemy - Śro 15 Lis, 2006

Jakarti napisał/a:
a bedzie w tym roku karowa na warszawskiej? bo slyszalem ze ma byc odwolana :( (


:569: Coooooooooooooo ????? Karowa odwolana??!!

nie ma bata to jest najlepszy odcinek w sezonie :560:

strick - Śro 15 Lis, 2006

Napewno karowa jest najbardziej efektownym odcinkiem! Duzo by stracił rajd przy braku tego OS'u!
M - Śro 15 Lis, 2006

OS Lokalizacja Kilometrów OS Start 1-go zawodnika
1 Bemowo 1,82 10:00
2 Żerań FSO Tor 3,95 10:30
3 Cytadela 2,45 11:00
4 Bemowo - równoległy 1,82 13:00
5 Karowa 1,84 18:00

Czyli będzie.
Ja się wybieram :)

saxorulez - Śro 15 Lis, 2006

szymon napisał/a:
czy ową załogą będzie dwóch Maciejów


sorry ale po tym co pokazał przez ostatnie dwa sezony to trochę im się dziwię...

Maciek - Śro 15 Lis, 2006

Karowa będzie z tym, że pod wiaduktem ma być nawrót i dalej na dół. I ma być więcej beczek. Na ile to info jest pewne to niewiem. Szaya tak mówił :)

Ja się tradycyjnie pojawie na obydwoch przejazdach bemowa i karowej bo ogladam wszystkich od początku do końca.

Łukasz, oni mają dobrego sponsora który jest z nimi juz któryś sezon.
Teraz niestety patrzą też na kase od sponsorów jaką może wniesc do zespołu zawodnik.

Anonymous - Śro 15 Lis, 2006

saxorulez napisał/a:
sorry ale po tym co pokazał przez ostatnie dwa sezony to trochę im się dziwię...

Zgadza się dla mnie Lubiak to kiepski kierowca. ma topowego evo stara sie jak może ale coś nie wychodzi.
skoro nie radzi sobie w N to jak niby poradzi sobie co by nie było w Grupie A ( S2000)

Peter - Śro 15 Lis, 2006

Lubiak mialby sie przesiasc z Lancera? hmmm moim zdaniem watpliwe no ale moze :)
ja tez bede na bank.

Jakarti - Śro 15 Lis, 2006

dzieki. mam nadzieje, ze info jest pewne :)
Niemy - Śro 15 Lis, 2006

ja tez bede, tradycyjnie
DeeS - Śro 15 Lis, 2006

ja tez bede tradycyjnie:P od 3 lat ;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group