To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Przepisy

Vlodarsky - Pią 30 Gru, 2005
Temat postu: Przepisy
powiedzcie czy ktoś może się przyczepić jak jeżdże na takich blachach : 306 na hothatch

Jeżdże już 2 miechy- mam ubezpieczenie i przegląd zrobiony. Czekam tylko bo gość ktory mi sprzedawal samochod dal mi kopie wymeldowania a nie oryginal i nie chca mi zarejestrowac.... a od stycznia bede musial wypieprzyc 500 zl wiecej bo wchodzą nowe przepisy... i wydech w takim razie zrobie sobie za sto lat jak odloze znowu pieniądze.... czy ten swiat musi byc az tak pojebany ?? A tym bardziej gość mi powiedzial przez tel ze na kopie bez problemu się rejestruje w Poznaniu... ale w Wawie nie chcą...

Co byscie zrobili ???
odpada kupowanie bombonierek pani w urzędzie bo chętniej bym jej nawtykal...

saxorulez - Pią 30 Gru, 2005

no chyab to nie sa odpowiednie rejestracje.. napiane markerem na kartoniku.. powinny mieć pieczątke/znak/hologram urzędu który jes wystawił... tak jak na naszych.
PiTT - Pią 30 Gru, 2005

idz do innego okienka a w ostateczności do naczelnika i niech Ci pokaże konkretny przepis że nie mogą Ci zarejestrować na podstawie tego co masz
oczywiście możesz zacząć grzecznie, ale jak to nic nie da to dzwoń po nas to rozpier... im tą całą budę ;)

Vlodarsky - Pią 30 Gru, 2005
Temat postu: saxo
saxorulez - samochody są identyfikowane po numerze nadwozia a nie po numerze rejestracyjnym... przynajmniej tak mówi policja i babka w ubezpieczalni

z naczelnikiem nie ma co bo juz byla rozmowa....

a slyszeliscie o nowym przepisie ze trzeba placic za zlomowanie samochodu przy jego rejestracji ??????

tragedia bo będe musial to zaplacic jak wejdzie przepis...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group