To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - CLIO R3

Anonymous - Wto 28 Lis, 2006
Temat postu: CLIO R3
W dniach 26-27 listopada 2007 roku na zaproszenie Renault Sport Technologies zespół 2Brally uczestniczył w oficjalnej prezentacji oraz testach nowego projektu Clio Renault Sport R3. Prezentacja odbyła się w miejscowości Ste Maxime w okolicach Nicei. Miejsce i termin nie był przypadkowy ponieważ w tym terminie rozegrano ostatnią rundę Mistrzostw Francji - 52 Rallye du Var. Prezentacja połączona więc była z zakończeniem sezonu Renault oraz rozdaniem nagród Clio Rally Cup i Clio Rally Gruppe N.
Oficjalnej prezentacji Clio R3 dokonano w niedzielne popołudnie. Kulminacyjnym momentem było dokonane przez Dyrektora Generalnego Renault Sport Technologies Bernarda Olliviera odsłonięcie pierwszego egzemplarza w wersji rajdowej. Poniedziałkowe popołudnie było równie ciekawe. Na asfaltowym odcinku 3 km umożliwiono testowe jazdy prezentowanym samochodem. Panujące w tym dniu na riwierze francuskiej warunki atmosferyczne sprzyjały testom na asfalcie.

Bartek Boruta: - W niedzielę byłem pod wrażeniem. Samochód bardzo, bardzo zbliżony do S1600 z którego zapożyczono pewne elementy. W poniedziałek byłem już w szoku. Silnik o mocy 230 KM (245 Nm), sześciobiegowa skrzynia biegów i hamulce 330 mm naprawdę robią swoje. Na chwilę obecną jestem przekonany, że to bardzo dobry produkt Renault Sport. Samochód z pewnością konkurencyjny. Pytanie o niezawodność nowej konstrukcji? Na szczęście Renault ma już doświadczenia z nowym modelem. W tym roku rozpoczęto wyścigową serię Clio Cup. Sprawdzone rozwiązania zaadoptowano z S1600.

- Dodatkowo stosowane podzespoły np. skrzynia biegów Sadev, zawieszeni Ohlins pochodzą od sprawdzonych kooperantów. Nie powinno więc być problemów. Jedynym (sporych rozmiarów) orzechem do zgryzienia jest termin dostawy i cena. Gotowe do walki Clio R3 to wydatek rzędu 300 tyś. Nie ma co marzyć póki co o innym poziomie. Nie składamy żadnych deklaracji ale mamy nadzieję, że Clio Renault Sport R3 pojawi się na polskich odcinkach w sezonie 2007.

Maciek - Wto 28 Lis, 2006

A tu kilka łądnych fotek Clio R3







szymlorek - Wto 28 Lis, 2006

Fikuśne te kubły, takie bardziej wyścigowe niż rajdowe. Auto cudne wprost, nawet na codzień mógłbym takim ujeżdżać po mieście :D Fajnie byłoby zobaczyć coś takiego na rajdowych trasach w przyszłym roku, może Sołowow- on zawsze sprzętowo stał na b. wysokim poziomie :)
polll - Wto 28 Lis, 2006

wg mnie wyglada super :) jezdzi pewnie tez heheh
strick - Wto 28 Lis, 2006

Już gdzieś czytałem ze sołowow ma zamiar zmienić Clio s1600!
Super fura!

FreeMan - Śro 29 Lis, 2006

wow .... jest piekny.
BaRtO_206GT - Śro 29 Lis, 2006

:562: wow jak dla mnie Clio wyglada prze kozak. Jest motyla noga zajebiste!! Samochod marzenie
k-mart - Śro 29 Lis, 2006

bomba!
nox - Śro 29 Lis, 2006

zadko podobają mi się nowe auta ale ten jest naprawde piękny :)
Anonymous - Śro 29 Lis, 2006

Poprostu wypas, pięknie się prezentuje, super fotele i te speedline'y :D
DeeS - Śro 29 Lis, 2006

kozak auto!!! :) kurdeee!!
Anonymous - Śro 29 Lis, 2006

Jaco napisałem to ( skopiowałem z rallyonline.pl) w 1 poście. :D
strick - Śro 29 Lis, 2006

Dokładnie, czytałem pierwsze 2 zdania i zastanawiałem sie gdzie to już czytałem :D
Jaco707 - Czw 30 Lis, 2006

szymon napisał/a:
Jaco napisałem to ( skopiowałem z rallyonline.pl) w 1 poście. :D


Ups, nie przeczytałem uważnie twojego posta bo byłem pod wrażeniem fotek clio :D
Ja skopiowałem ze strony Boruty :)

Jakarti - Czw 30 Lis, 2006

podoba mi sie to auto... juz dawno mi sie tak nic nie podobalo :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group