To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - CLIO R3

saxorulez - Czw 30 Lis, 2006

jak mi ostatnio gmerałeś między nogami mówiłeś ze nic Ci się tak nie podoba jak mój penio w Twoich ustach...
Jakarti - Czw 30 Lis, 2006

lukasz.. obudz sie. nic z tego nie bedzie.. juz Ci tyle razy mowilem, ze ja Cie nie kocham tak jak Ty mnie.. przykro mi, ze musiales sie rozczarowac.
106 - Czw 30 Lis, 2006

Jakarti napisał/a:
lukasz.. obudz sie. nic z tego nie bedzie.. juz Ci tyle razy mowilem, ze ja Cie nie kocham tak jak Ty mnie.. przykro mi, ze musiales sie rozczarowac.

wez wyluzuj nie łam mu serca przed swietami.... w marketach juz choinki a ty takie cos :/

anjas - Czw 30 Lis, 2006

hehehe...chłopaki się rzucają przed świętami...
Ale czytając te posty dedukuję, że Jakarti najzwyczajniej w świecie wykorzystał saxoruleza... Najpierw luzowanie bagiety te sprawy, a potem mówi "ja cie nie kocham..." no stary, tak sie nie robi, szczegolnie przed swietami...

:D

Jakarti - Czw 30 Lis, 2006

chcialem zauwazyc, ze to chyba Wy macie wszyscy jakies niespielnione marzenia pomimo tego, ze jestescie "parzysci"...

nie mam wam tego za zle.. ale zeby tak na publicznych?...

Michał - Pią 01 Gru, 2006

Pozatym, Panowie powiedzmy sobie szczerze " Łukaszu, jaka bagieta, to co ty tam masz a jaka lubi to trzymac w ustach to jest , hmmm, grachamka moze "
Ja to mam BUŁKE :D CHLEB :D

Jakarti - Pią 01 Gru, 2006

chyba czerstwy okruszek..
Anonymous - Pią 01 Gru, 2006

łooooooooo.... Kubus gruuuuuuubo poszeeeeedl! jejuuuu, jennnnnyyyyy... :DD D
łałałiła! :D

anjas - Pią 01 Gru, 2006

rogalik i to francuski, bo taki raczej miękki?

(ja nie wiem, ale przeczytałem na blogu Jakartiego) :D

Dariano - Wto 05 Gru, 2006

Ladnie temacik sie rozkrecil o clio R3 :DDDDD
dzik - Śro 06 Gru, 2006

saxorulez napisał/a:
jak mi ostatnio gmerałeś między nogami mówiłeś ze nic Ci się tak nie podoba jak mój penio w Twoich ustach...


Bardziej mi sie podobalo jak w Lublinie jak krzyczal w pokoju "rznij mnie od tylu i nazywaj szmata"

saxorulez - Śro 06 Gru, 2006

oj było yak było... głośno Jakarti krzyczał :P
Jakarti - Śro 06 Gru, 2006

ehh... powiem wam jedno :)

ze mnie nikt nie grzmoci..dopoki nie zasluzy :D a jak ja bym was nadmuchal to byscie do konca zycia na dupie nie usiedli.. wiec jesli moj rzekomy kochanek moze siedziec tzn, ze nie spal ze mna tylko z ktoryms z wlascicieli co nosza w gaciach zapalki.. :)
juz niedlugo wspolna wigilija i alkohol...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group