To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Bad look - nadaje się czy obciach?

PiTT - Czw 05 Sty, 2006

no właśnie, jeśli miałbym 100% pewności że wyjdzie identyko to bym pomyślał nad tym, ale widziałem już tyle zwalonych shitlooków że się trochę boję
KonradMK - Czw 05 Sty, 2006

w tym wypadku nie możesz mieć pewności chyba że wziąłbyś gotowy wzorzec ale takiego nie ma. z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nic nie ma, więc pomyśl, wylansujesz się albo nie hehe
Michał - Pią 06 Sty, 2006

wylansować sie bed lukiem ?
ziom ......

KonradMK - Sob 07 Sty, 2006

matko ale wy jesteście konswerwatywni... to na znak jakiegoś protestu wobec wszechogarniającej tandety? Spokojnie, nie każdy właściciel Golfa to dresiarz i nie każdy badlook to wiocha, tak ja uważam :)
Lepiej zrobić badlooka i się do tego przyznać niż grzebać w aucie rok cały a potem wszystkim mówić że ma się 145 KM w serii (wiadomo o kogo chodzi) :D

Peter - Sob 07 Sty, 2006

zgadzam sie z Konradem.to ze bedlooki montuja w malarach, skodach favorit itp nie znaczy od razu ze bedlooki sa zle, tandetne itp.ja nie oceniam czegos z nazwy tylko po tym jak to wyglada.przyklad z renault 19 podoba mi sie bardzo szczegolnie ze wielkiej roznicy nie ma w porownaniu do oryginalu.wydaje mi sie ze przy podluznych swiatlach wyglada to dobrze a zle np w czinkoczento gdzie bedlooki z braku mozliwosci poprowadzenia blachy pod lagodnym katem sa bardzo hardcorowe i zaslaniaja polowe lampy.
Michał - Nie 08 Sty, 2006

KonradMK napisał/a:
badlooka i się do tego przyznać niż grzebać w aucie rok cały a potem wszystkim mówić że ma się 145 KM w serii (wiadomo o kogo chodzi) :D



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

gaugan - Nie 08 Sty, 2006

jestem przeciwny!

Twoja renia wyglada zajebiscie, jezeli masz $ to inwestuj w kola ladne, nic wiecej


pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group