To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - co o tym myslicie? PIONEER DEH P5800MP

szymlorek - Nie 17 Gru, 2006

Dariano napisał/a:
Ja odczuwam niesmak jesli chodzi o sony bardziej przemawia do mnie link pitta Alpina to jest klasa sama dla siebie


Pamiętaj tylko że w klasie budżetowej to nie nazwa gra, tutaj trzeba przedewszystkim zwracać uwagę z czego producent zdecydował się nie zrezygnować dla Cięcia kosztów, nie mniej jednak rozumiem podejście bo do mnie też bardziej przemawia jednostka sygnowana marką pioneer clarion nakamichi etc niż producenta walkmanów i bateri alkalicznych :D

Ja mam epokowe deh5100r-b i więcej nie potrzeba do zwyczajego słuchania muzyki w samochodzie a nie ma sensu kupować hiper radia jeżeli nie planuje się rozbudowy systemu na takim poziomie żeby ukazać jego możliwości, więc jeżeli Jakarti nie wymaga za dużo to nawet radio z pierwszego postu będzie spełniało swoją rolę :)

Jakarti - Nie 17 Gru, 2006

szymlorek napisał/a:
więc jeżeli Jakarti nie wymaga za dużo to nawet radio z pierwszego postu będzie spełniało swoją rolę :)


dziekuje szymlorku ;)

ja nie rozrozniam dzwiekow wiec mi nie sa potrzebne super radia... pytanie mialo na miejscu tylko upewnienie sie czy owe radio bedzie gralo a nie trzeszczalo - tak w przenosni ;)

thank u all



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group