To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - www.hothatch.org

M - Pią 05 Sty, 2007

Jest mały fuc.kup.... nie denerwujcie sie jesli siądzie wam poczta :)
Jutro to poprawie...

anjas - Pią 05 Sty, 2007

Kto się dzisiaj logował na serwis z Paryża i Eidhoven, przeznawać się... Statystyki nie kłamią (czasami ;) )

... ups, nie ten serwis sprawdziłem, sorry... :)

Maciek - Pią 05 Sty, 2007

Brawo Brawo :597: Już chodzi. Beż tylko troszke nie pasi moim zdaniem. mogłoby być bardziej dopasowane do szaty graficznej foruma :)
anjas - Pią 05 Sty, 2007

są przejściowe problemy z przekierowaniem hothatch.org na serwer ze stronką. Mam nadzieję, że do jutra sytuacja się ustabilizuje.
Teraz znów hothatch.org przekierowuje na forum. Ale przypominam sobie, że już kiedyś spotkałem się z taką sytuacją i po jednym dniu było OK.

strick - Pią 05 Sty, 2007

Wczesńeij czytałem i nie wiedziałem o co wam chodzi! Teraz wchodze i patrze co to korwa jest! Pisze do Petera ten też nie wie o co chodzi! Stronka prifi! Good job :564:
Vlodarsky - Sob 06 Sty, 2007

Bardzo mi się podoba. Ale wiecie dlaczego u mnie na stronie nie ma takich artykułów ? bo jest coś takiego jak prawa autorskie i czasem napisanie źródła pod artykułem nie wystarczy...
Jeśli chcecie na legalu pisać takie rzeczy to pozapisujcie się do takich specjalnych kont dla prasy na stronach różnych firm.

anjas - Sob 06 Sty, 2007

Jasne, prawa autorskie są bardzo ważne. Ale np. mototarget jest źródłem dla prasy, które można cytować we fragmentach lub całości nieodpłatnie, nie czerpiąc z tego zysków (patrz nota prawna na mototarget.pl).

Poza tym, o ile dobrze kojarzę prawo prasowe, pozwala ono za podaniem źródła na cytowanie 80% bazowego tekstu (ale to jest do sprawdzenia).

Jestem jak najbardziej ZA przestrzeganiem praw autorskich, dlatego docelowo chciałbym aby materiały były naszymi dziełami. Oczywiście możemy bazować na materiałach prasowych.

mi - Sob 06 Sty, 2007

stronka rulez, troszkę mnie zmyło w jednym tylko momencie - klikam "nasze samochody" i widzę... YTS :547:
anjas - Sob 06 Sty, 2007

mi napisał/a:
klikam "nasze samochody" i widzę... YTS :547:


no cóż, nie wszyscy się jeszcze przedstawili, ale droga wolna :) , chętnie wrzucę kolejne samochody, może być nawet 205 ;)

Anonymous - Sob 06 Sty, 2007

właśnie włączyłem kompa. ale4 zaskoczenie. napradwde 1 klasa.
mi - Sob 06 Sty, 2007

anjas napisał/a:
chętnie wrzucę kolejne samochody, może być nawet 205 ;)

yyyy, nie róbmy siary na mieście, myślałem raczej o dominującym tu saxo, ewentualnie zastępującym je mini

anjas - Sob 06 Sty, 2007

Spoko, na saxo i mini przyjdzie czas... a na początek trzeba było coś wrzucić :)
106 - Sob 06 Sty, 2007

pomysl super... gratki za checi i wykoanie !!

Maciek napisał/a:
mogłoby być bardziej dopasowane do szaty graficznej foruma :)

tu pogrymasze i zgodzie sie z tym co maciek napisal. forum ma wypasiona
szate graficzna i moim zdaniem strona powinna byc z nim bardziej spojna.

Jakarti - Sob 06 Sty, 2007

a to trzeba do Ciebie przeslac wszystko, tak? Anjas? i Ty wkleisz? czy samemu mozna wrzucic jakos.... bo ja na tych jezykach internetowych nie bardzo sie znam :D
polll - Sob 06 Sty, 2007

a ja uwazam ze na samej gorze strony gdzie jest http://forum.hothatch.org.../images/top.jpg
powinna byc jakas animacja flash ktora by ożywiła stronkę :) a poztym bardzo fajny projekt :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group