To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [tv] Włatca Móch

Anonymous - Nie 07 Sty, 2007
Temat postu: [tv] Włatca Móch
na tv4 - telewizji ktora jest wlasnoscia polsatu - mozna obejrzec jedna z pierwszych polskich kreskowek dla doroslych.

Zanim obejrzalem slyszalem duzo opinii ze smieszne i fajne ze duzo niezlych tekstow.

Ogolnie moim zdaniem dosc smieszne, calkiem fajnie zrobione, muzyka rockowa pasuje do klimatu animacji. Ogolnie troszke widac inspiracje najwiekszym takim serialem southparkiem - tez 4 malych bohaterow jeden - czesiek - to taki troche kenny :D zamiast garrisona jest jakas stara miotla, a role Chefa pelni pielegniara z glosem faceta :D

Jak dla mnie ciekawe ale w niektorych odcinkach troszke za malo abstrakcji i absurdu :)

[ Dodano: Nie 07 Sty, 2007 ]
znalazlem troche info


http://www.stopklatka.pl/...i=33292&strona=
http://wlatcymoch.com/photogallery.php?photo_id=29

Jakarti - Nie 07 Sty, 2007

kiedy jest grane? chetnie bym zobaczyl zeby moc sie wypowiedziec
saxorulez - Nie 07 Sty, 2007

Jaka, leci wieczorami, czasami oglądam nieświadomie jak TV towarzyszy mi jako tło do ksiązki. Niektóre teksty powalaja , ale przyznam że zdarzyło mi sie dwa razy wyłączyć bo poprostu nie dało się słuchać bełkotu.. ale idea naprawde fajna.
mi - Nie 07 Sty, 2007

swego czasu w telewizyjnym dodatku do wyborczej zjechali to z góry na dół - że mieszanka south parku z klanem na drzewie (z cartoona, jeśli ktoś nie kojarzy), sam nie miałem jeszcze okazji obejrzeć, więc więcej nic nie powiem :P
Maciek - Nie 07 Sty, 2007

Mam troche odcinków jakby ktoś chciał :D
Anonymous - Śro 10 Sty, 2007

dzisiaj o 20 jest na tv4...
dzik - Śro 10 Sty, 2007

Obejrzalem starszy odcinek, polowe, wiecej mi sie nie chcialo.
Bez polotu w sumie.

Niby polski southpark, ale w sp jest specyficzny drastyczny humor ktorego tutaj brakuje.

Grafika fajna, dzwiek tez ale fabula bez pomyslu troche.

Jakarti - Śro 10 Sty, 2007

JIMEK napisał/a:
dzisiaj o 20 jest na tv4...


przegapilem..

Anonymous - Czw 11 Sty, 2007

Nie jest zła czesio wymiata :)
Anonymous - Czw 11 Sty, 2007

mi sie włatcy móch podobaja
najbardziej wymiata czesio ;)

Jakarti - Pią 12 Sty, 2007

szatynka juz z nami dlugo.. a ja do konca nie wiem.. wiec kim jestes "kochanie" ? :D

zaraz mnie wyrzuca zz forum bo sie po fsiórskó odezwalem do dziewczyny i, ze nie wiem kim jestes.. ale wole spytac niz udawac, ze wiem :D

Anonymous - Pią 12 Sty, 2007

jestem dziewczyna Loka wiec nie wiem czy mozesz do mnie mowic kochanie :D :D:D
Michał - Pią 12 Sty, 2007

dobrze kochanie ze żeś sie przedstawiła :D
Anonymous - Pią 12 Sty, 2007

no.. nie znacie mnie bo ja sobie tylko przegladam to forum i raczej wiecej czytam niz sie udzielam :P
Michał - Pią 12 Sty, 2007

ładna jestes ?? poka fote :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group