To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - SAW III

Michał - Nie 07 Sty, 2007
Temat postu: SAW III
Halla !!
Był ktos na pile 3 ?? nie wiem czy isc.

strick - Nie 07 Sty, 2007

Widziałem po kolegi opisie na GG ze sie nie opłaca!
BaRtO_206GT - Pon 08 Sty, 2007

Ja bylem!! powiem tak... ogolnie film nie powalil mnie na kolana i moim zdaniem poprzednie czesci byly zdecydowanie lepsze... chociaz nie bylo az tak zle!! Bylo sporo fajnych (czyt. brutalnych) scen... dziewczyna mojego kumpla wyszla po 30 minutach z sali... Mysle ze film mozna zobaczyc ale napewno to nie bedzie nic wspanialego!!


Bylem w ten piatek na 19:30 to pelna sala ludzi, chyba jednego miejsca wolnego nie bylo...

Niemy - Pon 08 Sty, 2007

Michał napisał/a:
Halla !!
Był ktos na pile 3


taa ja bylem kiedys na 3 pilach :D

Jakarti - Pon 08 Sty, 2007

BaRtO_206GT napisał/a:
Ja bylem!! powiem tak... ogolnie film nie powalil mnie na kolana i moim zdaniem poprzednie czesci byly zdecydowanie lepsze... chociaz nie bylo az tak zle!


podobna recenzje uslyszalem od znajomego.

Anonymous - Pon 08 Sty, 2007

w piatek jest enemef ze wszystkimi czesciami pily.. ale ja pewnie sobie zrobie taki wieczor w domu ze znajomymi :)
qbus - Pon 08 Sty, 2007

no rowniez bylem... w sobote ok 22, sala pelna, sporo brutalnych scen, film o tyle o ile podobaly sie 2 poprzednie czesci bedzie ok... jednak wspolnie z kolezanka stwierdzilismy ze troszke przereklamowane. golizna, przemoc... jak komus to odpowiada to pewnie sie wybierze. zresztą wszyscy dobrze wiedizeli czego sie mozna po tym filmie spodziewac.
Anonymous - Pią 12 Sty, 2007

ja jeszcze nie ogladalam pily3 ale mam taki zamiar
...wiec mam nadzieje ze mi sie spodoba

Michał - Pią 12 Sty, 2007

byłem i wyszedłem po 40 min.
Zenua, bez sensu, brutalny na maxa, krew flaki , mnie to nie rusza ani bawi. Odradzam. Typowy film który mozna lepiej sciagnac na kompa a nie isc do kina

Jakarti - Sob 13 Sty, 2007

Michał napisał/a:
byłem i wyszedłem po 40 min.
Zenua, bez sensu, brutalny na maxa, krew flaki , mnie to nie rusza ani bawi. Odradzam. Typowy film który mozna lepiej sciagnac na kompa a nie isc do kina



rilli? i tak bym nie poszedl ale dobrze wiedziec :D flaki to jest to - najbardziej lubie wolowe.. z chlebkiem

szymlorek - Nie 14 Sty, 2007

Dzisiaj widziałem i nic dobrego o nim nie napisze, tak jak Michał zaóważył -chyba ktoś chciał się popisać poziomem drastyczności scen pomimo że oglądając poprzdnie części można było przypuszczać co zobaczymy. Jakiejkolwiek głębszej,zaskakującej treści w tym filmie nie znalazłem, i nawet nie będąc zbyt wymagającym widzem generlnie rozczarowałem się tym tym co zobaczyłem i nie polecam...
Anonymous - Nie 14 Sty, 2007

hmm.. zadnej pozytywnej opinii
chyba jednak sciagne sobie ten filmik i wtedy go ocenie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group