To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - Deja vu - the movie

Jakarti - Sob 13 Sty, 2007
Temat postu: Deja vu - the movie
nie przepadam za filmami sensacyjnymi ale .. bardzo milo sie zaskoczylem. naprawde super film. pomijajac jeden wynalazek techniczny... bo nie lubie bajek to fabula i pomysl na scenariusz dla mnie bomba. wydaje mi sie, ze caly czas myslalem (od pewnego momentu to juz mniej wiecej wiadomo chociaz nadal zdarzaja sie rzeczy ciezkie do przewidzenia) wiec.. caly czas myslalem nad tym jak to wszystko sie skonczy.. sa momenty, ze ulanska fantazja troszke ponosi ale naprawde warto przymknac oko ( czasem sie smialem :) ) i cieszyc sie dobrym, a moze swietnym pomyslem na film.

dla panow - w filmie ladna mulatka.. :D
dla pan - przytulic chlopaka - jakies tam scenki polnagiego Simonsa.. znanego rowniez jako D. Washington.

jesli oczekujecie filmu akcji, zapierajacego dech - to chyba nie ale jesli chcecie obejrzec fajny film z nie do konca jasnym zakonczeniem.. polecam :D

lenny - Sob 13 Sty, 2007

dokladnie Jaka... z niedokonca jasnym zakonczenie! aczkolwiek wydaje mi sie ze to zamierzone bylo calkowicie!
ogolnie film dobry... warty zobaczenia!

BaRtO_206GT - Sob 13 Sty, 2007

Moim zdaniem film zupelnie inny od wszystkich teraz granych i chociazby dlatego warto go zobaczyc! ogolnie filmik fajny ale tak jak chlopaki pisza w pewnych momentach ma cos z bajki a to raczej mi nie pasuje do filmow z Denzelem.. ogolnie polecam!!! Ja ogladalem go na kompie jakies 2 tyg przed premiera niestety bardzo slabej jakosci wiec jesli bym obejrzal go w kinie to moze mialbym jeszcze lepsze odczucia!
lenny - Sob 13 Sty, 2007

ja oglądalem go na wyświetlaczu Nokii przez OnetLajt... hehe!
Rudello - Nie 14 Sty, 2007

Rzeczywiście posrod teraz granych filmow to chyba jedna z najciekawszych pozycji. Fajnie zinterpretowali przerwy w dostawie pradu w stolicach swiata.. hehe nawet u nas kiedys zgaslo :D
Jezeli komus sie podobal watek zawirowan/przechodzenia w czasie to polecam Efekt motyla 1 i The jacket.mistrzowskie :)

Dariano - Nie 14 Sty, 2007

Wczoraj bylem w kinie na tym bardzo mi sie podobal ten film . Ogolnie polecam warty zobaczenia
Michał - Nie 14 Sty, 2007

mimo ze bajka i rzeczy które są tam pokazane to typowe SF ale polecam. Miło sie ogląda. Denzel jak zawsze na bogato, ta aktorka , tez ładna mozna sie popatrzeć. Ale jak mówiłem , bajeczka.
ocena 7/10

Dariano - Nie 14 Sty, 2007

Bajka ale troche mozna sie wkrecic :)
gaugan - Pon 15 Sty, 2007

KIBEL KIBEL KIBEL!! co za zenada. gdyby nie to, ze 2 fajne laski mnie otaczaly to dalbym szybko noge

natomiast prestige obejrzalem w samolocie, po polowie butelczki szampana i 2 JD on rocks i zdecydowanie dobry!

------------>

lenny - Pon 15 Sty, 2007

gaugan napisał/a:
2 JD on rocks


heheh... się żyje gaugan co..?!!? heheh!!!

ps - Pon 15 Sty, 2007

jak dla mnie trochę zbyt przewidywalny, ale trzeba przyznać, że momentami wykręca móżg, jak próbujemy rozkminić kto, co, i przede wszystkim kiedy. Dobre kino rozrywkowe.
gaugan - Pon 15 Sty, 2007

lenny napisał/a:
gaugan napisał/a:
2 JD on rocks


heheh... się żyje gaugan co..?!!? heheh!!!



proste Panie ;) wczoraj nad Niagara, dzisiaj na 17 stycznia

swiat jest maly

206 Gti - Śro 31 Sty, 2007

Nam sie bardzo podobał .. Polacam :)
M - Śro 31 Sty, 2007

Tez bylem,widzialem.
Myslalem ze lipa hollywodzka a calkiem fajny byl i nieglupi :)

KonradMK - Śro 31 Sty, 2007

deja vu - bardzo w porządku film, można polecić albo polecieć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group