To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Civ VTI

Anonymous - Sob 14 Sty, 2006

tyle tylko, ze 13sek to raczej juz kraniec mozliwosci saxo...
saxorulez - Nie 15 Sty, 2006

no niestety tak.... może do 12.8 zejda najlepsze...
KonradMK - Nie 15 Sty, 2006

a dziś się dowiedzialem z TVN TURBO że grupa VTG ma jakiś nowy projekt na ten rok do 1/4 mili i EVO pójdzie chyba w odstawkę a chwalili się że chcą atakować niskie 9 sek a nawet 8! Czas kupić prawdziwy samochód :D
Anonymous - Nie 15 Sty, 2006

saxorulez napisał/a:
pół roku temu był taki bialy ale po dzwoniedo sprzedania.. widocznie kotoś go zrobil :D
też wersja Rally


Dokładnie to samo pomyślałem, jak zobaczyłem jakis czas temu to ogłoszenie. :)
Tak jak pisze Saxorulez był na allegro RALLY ze zmarszczoną maską i mocniej trafionym tyłem.

Anonymous - Nie 15 Sty, 2006

to nie ten. ten obity przód i tył to była wersja sprzed liftu. ten co jest, był ściągany ze szwajcarii i miał lekko obity przód (wymieniona lampa, maska, zderzak, błotnik i jakieś pierdy plastikowe pod maską).
lenny - Pon 16 Sty, 2006

ale ten civ z orlando to przeginak juz naprawde,
ośką tego na asfalt nie przeniesiesz nie ma bata....!!

Anonymous - Pon 16 Sty, 2006

a jak przenoszą na asfalt moc 9cio sekundowe hondy?
pcs - Pon 16 Sty, 2006

dlaczego 450km na kolach nie da sie w osce (przedniej)? polskie crx syncro czy civic czy intergra turbo maja cos kolo 450km na kolach (pod 600km na silniku) i daja rade.

9cio secundowy civic to u nas musiaby miec jeszcze naped od skylinea, ale na dragstripie to pewnie i nasze czolowka fwd zeszla by ponizej 10s.

nox - Wto 17 Sty, 2006

zgoda ale to tylko na 1/4 450 KM w ośce to juz nieskręca :)
pcs - Wto 17 Sty, 2006

dlaczego ma nie skrecac? przeciez to 1.6 ze strokerem na 1.8 + duze turbo i duzy intercooler a to przeciez nie wazywiecej jak 40kg ekstra, a pewnie troche masy zeszlo (wygluszenia etc.). Problem moze byc jedynie przy zbyt duzym dodawaniu gazu.
Anonymous - Śro 18 Sty, 2006

tam nie ma strokera - silnik jest 1.8 z Integry LS, z czapką od 1.6 VTEC. mysle ze to moze fajnie skręcać. choć trzeba ostrożnie operować gazem :D
Loko - Nie 19 Lut, 2006

A ta F1 to nie jest czasem ta:

http://img378.imageshack.us/img378/1517/33tw.jpg

Bo rocznik i kraj pochodzenia sie zgadza.

Anonymous - Pon 20 Lut, 2006

to ta. felga tez sie zgadza.
nox - Pon 20 Lut, 2006

mówiąć że to auto niebedzie skręcać miałem na myśli ze takiej mocy się poprostu niewykozysta na "zakrętach" jest to zaduzo mocy jak na FWD poprostu tego niewykozystaz ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group