To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd Magurski 02-03 luty 2007

saxorulez - Nie 04 Lut, 2007

Marek23 napisał/a:
Lubiak nic nie jedzie


ja go nie lubie chyba... dla mnie to dziwny kierowca, taki bez wynikowy. Stoi za nim wszystko - kasa, sponsorzy , dobre auto... i dupa

Anonymous - Nie 04 Lut, 2007

Zobaczymy co Sołek pokaże w punciaku :)
DeeS - Nie 04 Lut, 2007

saxorulez napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Lubiak nic nie jedzie


ja go nie lubie chyba... dla mnie to dziwny kierowca, taki bez wynikowy. Stoi za nim wszystko - kasa, sponsorzy , dobre auto... i dupa


Ja tak samo uwazam jak sexorulez.
Chlopak poszedl w marketing.

Natomiast od zawsze kibicowalem Fryczowi :) Super gosciu ;]

strick - Nie 04 Lut, 2007

A ja znowu za Fryczem nie bardzo! Chyba przez to ze kiedyś "zabrał" sponsorów Uliarczykowi! Marek Ty sie z Uliarem znasz?
Loko - Nie 04 Lut, 2007

saxorulez napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Lubiak nic nie jedzie


ja go nie lubie chyba... dla mnie to dziwny kierowca, taki bez wynikowy. Stoi za nim wszystko - kasa, sponsorzy , dobre auto... i dupa


Jak to bez wyników, przecierz on ma wyniki, najlepsze ma wyniki słowne :D , w końcu w tamtym roku mówił, że jest biedny i pokrzywdzony bo mało testuje, a jakby więcej jezdził to by generalke wyjmował :D
Na filmiku świetnie widać jak jedzie, myślałem ze coś z punciakiem nie tak, ale jak przeczytałęm po rajdzie jego wypowiedź ze taki słaby wynik uzyskał bo się auta uczy no to juz dramat :D

qbus - Nie 04 Lut, 2007

Nie no bylo wyraznie widac ze gosc kompletnie nie ogarnia sprzetu. Leszek i Czopik, zawodnicy ktorzy zdecydowanie robili najlepsze show na tym rajdzie. Kuchar kwadratowo i zachowawczo, jak widac poplacilo ale z taka jazda wygrywal nie bedzie. Bylo fantastycznie, kto nie byl niech zaluje, w piatek w nocy troche przymrozilo ale reszta jak najbardziej ok. Pozdrawiam.
Marek23 - Nie 04 Lut, 2007

Kuchar kwadratowo? Hehe, to łajza, ma sprzęt i jest opanowany, ale też myślę, że Kuziego nie dotknie, Fryta, Dytko i Czoper też lepsi... Zazdroszczę wyjazdu, fotki masz jakieś?
qbus - Nie 04 Lut, 2007

Byłem na tym rajdzie 3 raz pod rząd... i chyba uważam go za najpiekniejszy rajd w Polsce. Ja osobiscie fotek nie robilem, chlopaki od nas sie bawili jak cos dostane i bedzie ciekawe to pokaze. Kuchar jeździl jak zwykle... tzn odkad przesiadł sie do eNki, zachowawczo, spokojnie, starajac sie utrzymac tor i ograniczyc poslizgi jak tylko sie da, Leszek pelnymi bokami z wykorzystaniem maxymalnej szerokosci drogi. Jak widac ten drugi sposob na sliskim jest szybszy i napewno bardziej widowiskowy.
polll - Nie 04 Lut, 2007

fajnie ze kuchar wygral moze to bedzie wkoncu jego sezon :)
CHRZANEK - Wto 06 Lut, 2007

Skoro tak "chwalimy" to ja sobie pozwole pochwalić Pawła Dytko.
Po paru latach niejeżdżenia w rajdach (wyścigi górskie to jednak nie to samo) robi wynik i to dobry wynik. Brawo.

Mnie bardziej od tego co w RSMP interesowały wyniki w RSP PZM, a tam się działo.
Mój faworyt Kwaśny w SC wypadł z drogi na ostatnim OS-ie podobnie jak Klementowicz w BMW i jeszcze kilku innych zawodników.
Ostatni odcinek przewrócił klasyfikację, ale nie mniej działo sie po mecie rajdu.
Zwycięzców zdyskwalfikowano, za niezgodnosci w skrzyni biegów.
Jednak A grupa to nie wolna amerykanka.

Marek23 - Czw 08 Lut, 2007

Kwaśny wymiata, aż jestem w szoku, że na ostatnim oesie wyleciał... Chrzanek, upalasz coś w chwilach wolnych? Może kiedyś w Kielcach ustawka na superoesie?
CHRZANEK - Pią 09 Lut, 2007

Czy ja upalam ??
Właściwie to VTS jeszcze nigdy. Auto budzi mój respect. Po wielu latach w CC sporting, jest to skok wile kroków naprzód.
Co do spotkania na torze B. chetnie ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group