To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Krwawy diament

Michał - Wto 06 Lut, 2007

eM napisał/a:
Michał przypomnij mi bo zapomniałem, nazwisko jakiegokolwiek czarnoskorego naukowca ktory wynalazl cos waznego w historii swiata ;)


pomyśl , bardzo łatwe ....
Pozatym, czy ja powiedziałem ze lubie afro bo sa znanymi ludzmi ?? czy tak powiedziałem ?? Nie weisz za co ich cenie. A cenie ich bardzo za to coś niz to czy sa znanymi ludzmi czy nie.

dzik - Nie 11 Lut, 2007

Bylem wczoraj, mimo ze Leo zeszmacil sie dla mnie bezpowrotnie titaniciem to przyznam gral niezle.
Fabula dosc ciekawa ale i tak "amerykanska"
Co mi sie nie podobalo to bledy w scenach walki, chociaz i tak juz nie jest zle.
Dzwiek kalasza ladnie odwzorowany, ale oczywiscie jak kogos trafia to krew tryska na 3m, eksplozje z rpg nawet nie sa zle, wiecej kurzu niz ognia, czyli tak jak powinno byc.

Vlodarsky - Pon 12 Lut, 2007

dzik napisał/a:
Bylem wczoraj, mimo ze Leo zeszmacil sie dla mnie bezpowrotnie titaniciem to przyznam gral niezle.
Fabula dosc ciekawa ale i tak "amerykanska"
Co mi sie nie podobalo to bledy w scenach walki, chociaz i tak juz nie jest zle.
Dzwiek kalasza ladnie odwzorowany, ale oczywiscie jak kogos trafia to krew tryska na 3m, eksplozje z rpg nawet nie sa zle, wiecej kurzu niz ognia, czyli tak jak powinno byc.


i kiedy on to wszystko zauważył skoro trzymał mnie za kolano... ehh

k-mart - Pon 19 Lut, 2007

wlasnie wrocilem z kina :)
Mi sie podobal: w sumie udana ilustracja jednego z wielu problemow czarnego kontynentu. Nawiazujac do roznych reportazy ktore ogladalem i czytalem juz pare lat temu na ten temat przed obejzeniem tego filmu jest nawet srednio wiarygodny jak na hollywood.
Przeciez nie mogli nakrecic dokumentalnego z Leo w roli glownej na ten temat :)

saxorulez - Pon 19 Lut, 2007

I było w czasie seansu "kurze pause" ??
k-mart - Pon 19 Lut, 2007

saxorulez napisał/a:
I było w czasie seansu "kurze pause" ??

hehe no na szczescie bylo, a czemu pytasz??

saxorulez - Pon 19 Lut, 2007

kiedyś byłem na filmie w CH..
kurde znałem ang i francuski tylko i nie wiedziałem co się dzieje :)

ps - Pon 19 Lut, 2007

a co? przerwa na sikanie tam jest??
saxorulez - Pon 19 Lut, 2007

kurde na szluga, sikanie, na wciąganie krechy.. :)
jak w teatrze. Ogladasz film w najlepsze a oni Ci przerywają.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group