To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - Live Gig Guide czyli KONCERTY!

martin.h - Śro 21 Lis, 2012

QOTSA na Opene'rze 2013, niby fajnie, ale wolałbym jakiś klub, i chyba zostanie mi kupić bilet na koncert w UK, który z przelotem wyjdzie pewnie taniej niż festyn w Gdyni :]
kamil - Czw 22 Lis, 2012

a byłeś na tym festynie już ?
martin.h - Czw 22 Lis, 2012

kamil napisał/a:
a byłeś na tym festynie już ?


Na Open'erze nie miałem okazji być, ale byłem na innych festiwalach i zdecydowanie wolę klimat klubowy. Płacę tylko za to co chcę oglądać, nie marnuję niepotrzebnie czasu i nie muszę martwić się o nocleg.

Bart - Czw 22 Lis, 2012

:rotfl:
kamil - Czw 22 Lis, 2012

a widzisz bo jak ja jeżdze na takie festyny to mam okazje poznac inne, bardzo często także fajne zespoły niż te, na które konkretnie przyjechałem. Wiesz, to się nazywa poszerzanie horyzontów
klimat dużego festynu także jest ciekawy. Polecam.
Nie ma to jak zerznąć obcokrajowego, najebanego paszkwila i zapłacić jej żetonami na piwo ! oj Martin, Martin, mówie Ci ...kochałbys :rotfl:

Chloru - Sob 24 Lis, 2012

Muse w mieście na 2 litery dało radę :jupi:
zefir - Sob 24 Lis, 2012

no wczoraj podobno w Łodzi mega bibka była ;D
Gaydek - Sob 24 Lis, 2012

Byłem :faja: , polacam :]
martin.h - Sob 24 Lis, 2012

kamil napisał/a:
a widzisz bo jak ja jeżdze na takie festyny to mam okazje poznac inne, bardzo często także fajne zespoły niż te, na które konkretnie przyjechałem. Wiesz, to się nazywa poszerzanie horyzontów
klimat dużego festynu także jest ciekawy. Polecam.
Nie ma to jak zerznąć obcokrajowego, pomylony paszkwila i zapłacić jej żetonami na piwo ! oj Martin, Martin, mówie Ci ...kochałbys :rotfl:


Widzisz Kamil, nie przekonasz mnie, owszem są czasem fajne dziewczyny na takich festiwalach, ale chyba nie mógłbym przelecieć kogoś na szybko, tak bez klimatu ;D
Do klubów też przychodzą ładne dziewczyny, w dodatku samotne, o czym miałem się okazję ostatnio przekonać ;)
Po trzecie mój gust muzyczne ostatnio zmienił się na mega nie mainstreamowy, dużo zespołów które chciałbym zobaczyć live nie koncertuje w Polsce, a wiele z nich nawet nie myśli o odwiedzeniu Europy.
Jeśli wybiorę Opene'ra to smiało możemy przy piwie porozmawiać jeśli będziesz :)

Czekam na ogłoszenie trasy koncertowej QOTSA i zadecyduję albo festyn w Gdyni albo UK, bo przysięgłem sobie, że w 2013 roku muszę ich zobaczyć po tym jak przepadł mi tegoroczny koncert w Stodole :/

Anonymous - Nie 25 Lis, 2012

Dziwie sie Martin ze na Off-a nie jezdzisz,zwłaszcza ze masz rzut beretem,a bilet w przedsprzedazy na 3 dni mozna wyrwac za 140pln.Opener tez mnie nigdy nie pociągał,w zasadzie nie ma nic ciekawego dla mnie,raz sie zastanawiałem bo grał Primus,ale odpuściłem
arssss - Śro 30 Sty, 2013

Kurde nie wiem czy to się tu łapie,ale nie wiem gdzie indziej mógłbym zamieścić to info.
Chciałem wszystkich zaprosić na dwudniową imprezę organizowaną w Mysłowicach w starej zamkniętej szkole podstawowej . Organizuję ją razem ze znajomymi z mysłowickiego stowarzyszenia poMysłowi , jest to pierwsza edycja tej imprezy ,wcześniej organizowaliśmy półlegalne imprezy elektro w plenerze. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam .

tu fanpage http://www.facebook.com/p...388597604567499

a tu plakat:

Janusz - Śro 30 Sty, 2013

arssss napisał/a:
wcześniej organizowaliśmy półlegalne imprezy elektro w plenerze





:rotfl: :rotfl: :rotfl:

arssss - Śro 30 Sty, 2013

Janusz napisał/a:
arssss napisał/a:
wcześniej organizowaliśmy półlegalne imprezy elektro w plenerze





:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Prawie ;D

martin.h - Sob 23 Mar, 2013

Jakoś dawno tutaj nie pisałem :)

Na tegorocznym Off Festivalu będziemy mieli okazję usłyszeć My Bloody Valentine (legendę shoegaze :D ), i to "dosłownie" bo zespół ma w kontrakcie koncertowym zapis, że nie ma limitów głośności. Jaram się :)


Bart - Sob 23 Mar, 2013

shoegaze :jupi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group