To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - BMW-Sauber błyszczy na testach

Loko - Sob 10 Lut, 2007
Temat postu: BMW-Sauber błyszczy na testach
z www.formula1.pl

"Hiszpańska gazeta Marca zacytowała wypowiedź Fernando Alonso, który przyznał, że największą niespodzianką przedsezonowych testów jest zespół BMW Sauber, w którym ściga się Robert Kubica. Opinię tą podziela również Felipe Massa z Ferrari, który uważa, że BMW jest w przedsezonowych testach na czele stawki- przed Ferrari i McLarenem.

Brazylijczyk powiedział, że McLaren był najszybszym bolidem na torze, gdy liczył się czas jednego okrążenia, a zespół Ferrari był tylko nieco słabszy pod tym względem. Massa zaznaczył jednak, że bolid BMW Sauber ma przewagę podczas dłuższych przejazdów i jeżeli niemieckiemu konstruktorowi uda się rozwiązać problemy niezawodności to zespół ten będzie w stanie walczyć z czołowymi zespołami F1."

z www.autoklub.pl

Po pierwszej konfrontacji nowych pojazdów F1 podczas hiszpańskich testów, Felipe Massa najwyżej stawia BMW Saubera. - McLaren z pewnością wygląda na szybki samochód, ale moim zdaniem, BMW Sauber jest obecnie najlepszy - powiedział Felipe La Gazzetcie dello Sport. - Biorę pod uwagę nie tylko porównanie czasów okrążeń pod koniec dnia, lecz także regularność podczas symulacji długich dystansów.

W Walencji zrobili na mnie duże wrażenie, a w Jerez również zaliczyli bardzo interesujące testy. W tej chwili oceniam ich wyżej niż Ferrari i McLarena. Na pojedynczym okrążeniu McLaren jest najszybszy, ale pod względem regularności wyróżnia się BMW Sauber, choć być może brakuje im jeszcze niezawodności.


Zapowiada się to bardzo interesujaco :)

anjas - Sob 10 Lut, 2007

już w marcu się przekonamy co BMW zawojuje na GP.
Ja w każdym razie trzymam kciuki.

Niemy - Sob 10 Lut, 2007

w takim razie czekamy na pierwsze zwyciestwo Polaka w F1
Maciek - Nie 11 Lut, 2007

Maciek mam nadzieje, ze nie bedziemy musialei na to długo czekac :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group