To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Janusz Kulig....

szymlorek - Nie 19 Paź, 2008

Dzisiaj Janusz obchodziłby urodziny tak więc zwyczajowo w Walimiu na patelniach zebraliśmy się zapalić znicz pod pomnikiem, oglądnąć kilka materiałów o Januszu i pogadać

Frekwencja (ok 150 osób) jak i organizacja jak zwykle na mega poziomie, były znicze, była minuta ciszy słowem tak jak to powinno wyglądać :)


fydi - Pią 13 Lut, 2009



Janusz Kulig
Pamiętamy


Sam Mistrz i 46 Rajd Wisły


Anonymous - Pią 13 Lut, 2009

To już 5 lat, eh...
CHRZANEK - Pią 13 Lut, 2009

[']
[']
[']

Tomcat - Pią 13 Lut, 2009

Pamiętam jak byłem na jego pogrzebie i zobaczyłem jakie tłumy przyjechały go pożegnać, to aż czuło się to jak przyciągał do siebie ludzi. Ogromna szkoda i żal, przede wszystkim dla rodziny, ale również i polskich rajdów.

[']

martin.h - Pią 13 Lut, 2009

Cały czas wydaje mi się, że to tylko sen.

[']

michool_vt - Pią 13 Lut, 2009


fydi - Pią 12 Lut, 2010

Czy ktoś się jutro wybiera do Łapanowa albo Rzezawy?
szymlorek - Pią 12 Lut, 2010

U nas jak zwykle Patelnie walimskie zbieramy się przy obelisku Mariana i Janusza.
Anonymous - Pią 12 Lut, 2010

fydi napisał/a:
Czy ktoś się jutro wybiera do Łapanowa albo Rzezawy?


Jak zbierzecie ekipę z Kr ja mogę wziąść parę osób z Tarnowa popołudniem lub wieczorem na Rzezawę!

qbus - Sob 13 Lut, 2010

Ja pewnie dzis bede w Lapanowie, dzis jest tam rallysprint ok 17:00 rusza ostatnia petla wiec mozna zapalic swieczke i przy okazji zobaczyc zmagania mlodych adeptow szybkiej jazdy.

Poki co ciezko mi sie okreslic bo czekam na goscia od centralnego ogrzewania... cos sie zepsulo i nie ma zimno mam w mieszkaniu.

Przem_106 - Sob 13 Lut, 2010

['] Dla mnie kierowca nr 1. Nie wiem co więcej napisac [']
vojt3k - Sob 13 Lut, 2010


martin.h - Sob 13 Lut, 2010

Ja pamiętam jak Janusz podpisał umowę z Fiatem, wtedy pomyślałem "wreszcie kierowca, który ośką namiesza". Aż tu nastał dzień 13 lutego...

A ten samochód śni mi się po nocach:



I niech nikt nie mówi, że Doskocz był królem ośki. Dla mnie królem ośki był Janusz Kulig.

rzeźnik. - Sob 13 Lut, 2010

no to było dwóch króli :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group