To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Janusz Kulig....

Bart - Sob 13 Lut, 2010

chyba trzech...


rzeźnik. - Sob 13 Lut, 2010

no ci raczej na czteronapędach z garbami jeździli , ale może nie spamujmy w poważnym temacie .
jarek-malopolska - Wto 16 Lut, 2010

Szkoda, że taki zespół jak Renault Elf Polska nie podstawił dwóch Megane Maxi (w końcu Clio Maxi były dwa; dla Doskocza i Harnasia, wcześniej też nie jedno auto jeździło w tym zespole- nie tylko A7 ale nizsze klasy) choć z perspektywy czasu decyzja na pewno bardzo dobra.. Choć Doskocz był na prawdę dobrym driverem (choćby Wisła '96 kiedy ciął się z Celicami Herby i Gryczyńskiego jak równy z równym na sekundy lub Karkonoski tego samego roku, w pełnym deszczu i gdyby nie wcześniejszy wjazd na PKC byłoby zwycięstwo) to jednak z pewnością Janusz był o wiele bardziej rozwojowym zawodnikiem co jak się później okazało w pełni potwierdził...
Straszna szkoda :(

fydi - Sob 12 Lut, 2011

Kurcze szkoda, że tak mało onboardów kuliga jest w internecie. W meganie nie miał kamery(VHS)?
qbus - Nie 13 Lut, 2011

Miał ale niestety publikowane były tylko fragmenty.
fydi - Nie 13 Lut, 2011

Byłem dzisiaj w Łapanowie i Rzezawie i jak widać ludzie wciąż pamiętają. A na grobie Janusza można przeczytać "Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych"
CHRZANEK - Nie 13 Lut, 2011

Szkoda Kuliga... :(

Ot taka fotka z 1997r

[img]<script src='http://img253.imageshack.us/shareable/?i=kulig1.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>[/img]

qbus - Nie 13 Lut, 2011

My też byliśmy przed południe, zapaliliśmy znicz. Postaliśmy chwilę w ciszy (dla mnie to jest zawsze chwila w której myślę co by było gdyby), w międzyczasie przewinęło się parę osób.

106 - Nie 13 Lut, 2011

ehhh :/
Dariano - Pon 14 Lut, 2011

CHRZANEK napisał/a:
Szkoda Kuliga... :(

Ot taka fotka z 1997r

[url=<script src='http://img253.imageshack.us/shareable/?i=kulig1.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>


Radek jaki szczypiorek :)

martin.h - Pon 14 Lut, 2011

Szczypiorek jak szczypiorek, ale jaka peruka ;D
CHRZANEK - Pon 14 Lut, 2011

Dariano napisał/a:
Radek jaki szczypiorek :)
martin.h napisał/a:
Szczypiorek jak szczypiorek, ale jaka peruka ;D


Ciężko się Wam oddycha prostym nosem ???

fydi - Pon 13 Lut, 2012


To był pierwszy rajd na jakim byłem :) i pierwsza załoga jaką widziałem :) szkoda, że się tak skończył nieszczęśliwie :<

P.S. Zdjęcie robiłem FED-3 :D

Bart - Pon 13 Lut, 2012

fydi napisał/a:
P.S. Zdjęcie robiłem FED-3 :D


Rispekta selekta, ziom!

qbus - Pon 13 Lut, 2012

A ja wiem gdzie to foto jest zrobione :)

Jedziemy wieczorem do Łapanowa? Tzn. my jedziemy, ok 18:00 jak coś.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group