To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - RAJD NORWEGII 2007

CHRZANEK - Pią 16 Lut, 2007
Temat postu: RAJD NORWEGII 2007
Zaczął się Rajd Norwegii, po raz pierwszy zaliczany do RSMŚ.
Po 2 odcinkach pierwsza trójka bez niespodzianek. Kolejność zapewne ulegnie zmianie, ale nazwiska te same co na "monte" i w szwecji:

1)M.Hirvonen
2)M.Gronholm
3)S.Loeb

W rajdzie startuja po raz pierwszy samochody kategorii R3 Renault Clio.
Kierowcy zapowiadają walkę z S1600, zobaczymy co z tego będzie.

Zainteresowanym polecam serwis autoklub:

http://www.autoklub.pl/14...127d6f40c55a87e

Bad-i - Pią 16 Lut, 2007

mam nadzieje ze tym razem Loeb ich pogodzi
Vlodarsky - Pią 16 Lut, 2007

Loeb startował z przepaską na oczach ?
106 - Sob 17 Lut, 2007

na dzisiejszych odcinkach Loeb wypakowal 2 razy i ma juz dzieki temu 17 min
straty do lidera. po 14tu odcinkach gronholm drugi - 19,3 sek za hirvonenm....
bose goooo !!! :] jesli nic sie nie zmieni do konca rajdu marcus awansuje na
lidera RSMŚ :)

Loko - Sob 17 Lut, 2007

Fajnie żę loeb nie wygrywa, przynajmneij coś się będzie działo w sezonei.
Maciek - Sob 17 Lut, 2007

bedą jeszcze małe team orders i Bosse bedzie 1 w generalce :) Loeb i tak na asfaltach nadgoni :)
qbus - Sob 17 Lut, 2007

no w sumie 2 pkt wiecej za wygranie by bardzo pomogly marcusowi... podoba mi sie ten rajd, chlopaki cisna ile moga nawet loeb robot popelnia bledy. szkoda mi latvali jakby sie mechanicy nie guzdrali bylby 3. Sandell w nowym clio udowodnil ze nie da sie tanim kosztem zbudowac auta ktore bylo by konkurencyjne w stosunku do S1600. niby przez chwile prowadzil ale to przez bledy konkurencji, skoro na sniegu nie jest w stanie wygrywac to na asfalcie tymbardziej. bardzo fajne fotki => http://www.ewrc-media.com...php?co=215&a=pl

pozdrawiam.

p.s. jutro w krakowie kjs z tego co widac po liscie zgloszen startuje Zowa, jest jeszcze jeden vts z dotychczas szybko przemieszczajacym sie kierowca czerwonego clio, zobaczymy jak wypadnie debiut w nowym aucie ale mam przeczucie ze zowa dostanie. ;)

CHRZANEK - Pon 19 Lut, 2007

I wygrał HIRVONEN !!!

Niespodzianka?? Moim zdaniem tak - liczyłem na "team orders" (choć oficjalnie nie wolno) i zwycięstwo Marcusa. A jednak Malcolm Wilson nie kombinował i pomimo nieznacznej różnicy niczego nie nakazywał.

Starszy Solberg (Hennig) przed Petterem - to zaczyna się robić normą
Chyba wszyscy coraz bardziej czekaja na nową wersje Imprezy - choć prawdziwa rewolucja nastapi w sezonie 2008.

Najwieksza niespodzianka jak dla mnie jest jednak porażka Loeba - po pierwszym wypadnięciu z drogi liczyłem ze sie pozbiera i będzie gonił.
Ale niestety wypakował po raz drugi i jak powiedział "jechał po punkt w klasyfikacji producentów)

Vlodarsky - Pon 19 Lut, 2007

będzie ciekawie... Loeb się wypala jak Małysz ? nieee mam nadzieje, że nie :)
Maciek - Pon 19 Lut, 2007

Sądze, zę Loeb nadrobi na twardym. Też spodziewałem sie team orders.
strick - Wto 20 Lut, 2007

Maciek napisał/a:
Też spodziewałem sie team orders

Jak wsztscy!

[ Dodano: Wto 20 Lut, 2007 ]
Wszyscy :)

Loko - Wto 20 Lut, 2007

A ja się nie spodziewałem, w tamtym sezonie Hirvonen miał z góry powiedziane "gościu jedziesz ostrożnie zbierasz punkty dla zespołu", "nie walczysz z Marcusem", a tutaj od razu było widać, ze dali mu więcej swobody (mam nadzieje ze do samego końca sezonu), widocznie przyszedł na to właściwy czas.
CHRZANEK - Śro 21 Lut, 2007

Swoją postawa Mikko wzbudził respekt samego mistrza Sebastiana:

http://www.rallyonline.pl...x=pnews&&s=9710

I pomysleć że gość jak jeździł w Subaru to nikt nie widział w nim materiału na Mistrza Świata ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group