To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [K] "Ciało Obce" Rafała Ziemkiewicza

Marek23 - Wto 20 Lut, 2007
Temat postu: [K] "Ciało Obce" Rafała Ziemkiewicza
Jak to możliwe, że kochasz kobietę i jesteś dla niej gotowy poświęcić wszystko, a piętnaście lat później zostaje z tego tylko fizyczny wstręt, nienawiść i góra wzajemnych pretensji?

Pozycja dla każdego prawdziwego faceta. Dużo wulgaryzmów i brudnego seksu, który jednak nie razi, tylko pokazuje mężczynę i jego ukryte, często niespełnione pragnienia.

Polecam, w 2 dni przeczytałem...

Jakarti - Wto 20 Lut, 2007

czasem tak jest..

podeslesz poczta polska? :D bo jak nie to bede musial sie pofatygowac do sklepu :)

ps kupujesz sam takie ksiazki czy z polecenia czy pozyczasz i skad wiesz, ze akurat ta bedziesz czytal?

KonradMK - Wto 20 Lut, 2007

wyjaśnienie dla Jakartiego - jak się lubi pewien nurt w literaturze to się zna autorów i się ich po prostu czyta. ale do tego trzeba być piśmiennym a nie tylko po klubach ganiać i murzyńskiej muzyki słuchać :D :D
Jakarti - Wto 20 Lut, 2007

KonradMK napisał/a:
wyjaśnienie dla Jakartiego - jak się lubi pewien nurt w literaturze to się zna autorów i się ich po prostu czyta. ale do tego trzeba być piśmiennym a nie tylko po klubach ganiać i murzyńskiej muzyki słuchać :D :D


ciekawe co Ty ostatnio przeczytales :D

ps. swierszczyki sie nie licza.
pss. jakbys czytal tygodniowo jakies kilka tys stron prawa handlowego, historii integracji europejskiej i innych takich to napewno byloby Ci trudniej znalezc czas, a juz napewno ochote na czytanie czegokolwiek innego..

Marek23 - Wto 20 Lut, 2007

Panowie, na relaksie. Książkę pożyczyłem od dziewczyny kuzyna... Z tego co wiem to Ziemkiewicz jeste też publicystą, czasem trafiam na jego artykuły. Ja też nie mam zbyt dużo czasu by interesować się literaturą, ale chyba mam oblatanych znajomych, bo zawsze ktoś coś dobrego poleci. Jakarti zapisz się do miejskiej biblioteki i załatwione. A, że czasem tam fajną pannę można spotkać, chyba nie muszę Ci powtarzać...

KonradMK, czytałeś coś jeszcze Ziemkiewicza może?

Jakarti - Wto 20 Lut, 2007

Marek23 napisał/a:
Ziemkiewicz jeste też publicystą


jest publicysta i mozna go bylo poczytac we wproscie albo newseeku.

anjas - Wto 20 Lut, 2007

Jakarti napisał/a:
ciekawe co Ty ostatnio przeczytales :D


tą książeczkę co jest w prezerwatywach... ale tylko dlatego że ma dużo rysunków :D

Jakarti - Wto 20 Lut, 2007

Marek23 napisał/a:
Panowie, na relaksie


my na relaksie :)

kondziu byl i sluchal ze mna tej czarnej muzyki, a nawet macal pierwszego murzyna RP :)

Michał - Wto 20 Lut, 2007

wez kurwa :D zajebie :D
Niemy - Wto 20 Lut, 2007

OT
Jakarti napisał/a:
jakbys czytal tygodniowo jakies kilka tys stron prawa handlowego, historii integracji europejskiej i innych takich

wlasnie wczoraj robilem porzadki w notatkach studenckich i dokopalem sie podstaw prawa, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo miedzynarodowe, integracja europejska, traktaty, umowy... eeech jak dobrze ze mam to juz za soba :)

Jakarti - Wto 20 Lut, 2007

niektore dzialy prawa lubie...

ale np UE nienawidze.. jedno wielkie nieporozumienie..

anjas - Wto 20 Lut, 2007

dura lex sed lex :D
Niemy - Wto 20 Lut, 2007

ignorantia juris nocet
saxorulez - Wto 20 Lut, 2007

hannibal ante portas
Niemy - Wto 20 Lut, 2007

i jedna z glownych zasad prawa lex retro non agit


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group