To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Maska do golfa II w stylu Audi S1

Anonymous - Śro 21 Lut, 2007
Temat postu: Maska do golfa II w stylu Audi S1
Chętnie kupię, lub dowiem się gdzie leży, lub kto to kiedykolwiek robił: maskę do golfa II stylizowaną na Audi S1 Sport Quattro... Potrzebuję, bo rozwiązała by mi problem chłodzenia silnika, a dodatkowo nie wygląda jak wieś-tjun w stylu wlot a'la EVO 7.

Wygląda to tak:



No chyba, ze macie pomysł kto mi to na podstawie mojej maski + tych zdjęć wyrzeźbi z jakiegoś tam poxipolu czy innego szuwaxu.

dzik - Śro 21 Lut, 2007

Moje zdanie co do chlodzenia silnika:
- jesli potrafi sie grzac podczas jazdy to proponuje wieksza chlodnice robiona na zamowienie, nie jest to az tak strasznie drogie, i chlodnica oleju gdy nie ma
- jesli tylko na postoju co jest problemem 5-tek gtt to niestety z tego co wiem najskuteczniejsze jest poprostu jakis siatex tuz za chlodnica, wiatrak zasysa z grilla, i za chlodnica leci do gory, ew zmiana wiatrakow na takie co beda potrafily niezle podmuchac pod maska

saxorulez - Śro 21 Lut, 2007

albo poprostu ręczne odpalanie wiatraków do chłodzenia..
tzn jak widzisz że sie robi ciepło to zapodajesz mu maks speed zeby troche cłopaka schłodzić..

spróbuj tutaj:
http://www.carbondesign.pl/

M - Śro 21 Lut, 2007

saxorulez napisał/a:
albo poprostu ręczne odpalanie wiatraków do chłodzenia..
tzn jak widzisz że sie robi ciepło to zapodajesz mu maks speed zeby troche cłopaka schłodzić..

spróbuj tutaj:
http://www.carbondesign.pl/

Nie no taka opcje mozna zrobic najprostszym ukladem elektronicznym :)
1 termistor,1tranzystor,1przekaznik :D (w duzym uproszczeniu) :)

Loko - Śro 21 Lut, 2007

A jak się nie ma o tym bladego pojęcia to mozna zrobić to jeszcze prosciej, czyli tak jak ja, dwa kable i przełącznik :D
mi - Śro 21 Lut, 2007

Loko napisał/a:
A jak się nie ma o tym bladego pojęcia to mozna zrobić to jeszcze prosciej, czyli tak jak ja, dwa kable i przełącznik :D

u mnie też działa :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group