To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - VTS vs CLK 270 CDI :D

Niemy - Wto 17 Sty, 2006
Temat postu: VTS vs CLK 270 CDI :D
jechalem sobie pewnego czasu moim saxo,poznym wieczorem, powolutku zmierzalem na jame,przede mna jechal koles z mojego osiedla nowiutkim CLK 270 CDI-na automacie (nawiasem mowiac straszny z niego gbur i napinacz), wlaczylem lawy kierunek i zaczynam go powoli wyprzedzac,kolo zauwazyl mnie w lusterku i zobaczylem jak strzelil z rury czarnym dymem i przysiadl mu tyl auta-od razu wiedzialem co robic, redukcja na 2 i pelen opor:D przez moment szlismy rowno lecz po chwili wysuwalem sie na prodadzenie, az w koncu go objechalem, potem wpadlem na rondo i pod domek dumny jak paw:D wlasnie otwieralem brame i widze jak koles podjezdza,otwiera szybe i sie pyta.... co ty tam masz pod maska?? a ja mu na to ze zwykle 1,6 benzynka :) :) wtedy sie zaczol tlumaczyc ze on jest na automacie i wogole

szczerze mowiac to nie sadzilem ze dam mu rade,scigalem sie just 4 fun ale sie udalo, a zebyscie widzieli mine tego buraka:D

Peter - Wto 17 Sty, 2006

hehe no i pieknie.o to chodzi!
lenny - Wto 17 Sty, 2006

hehehe
prosta sprawa a tak cieszy co..!?!?!

KonradMK - Wto 17 Sty, 2006

ty popatrz, a do mnie to jakoś nigdy nie podjeżdżają, aż taką mam mordę zbójecką? :D
Peter - Wto 17 Sty, 2006

w tej ponczoszce tak :D
saxorulez - Wto 17 Sty, 2006

jak widać mercedesy z CDI nie są takie straszne
Grzesiek VTS - Śro 18 Sty, 2006

Kurcze juz sie nie mogę doczekać ,kiedy Kupie w koncu 16V bo palny sa wielkie!!!!!
anjas - Śro 18 Sty, 2006

Ja ostatnio objechałem w Alejach Jerozolimskich pod Pruszkowem E 270 CDI sedan - nie jakoś drastycznie, ale o mniej więcej długość do 100. To ciężka fura, ale ja też jechałem z żoną i całym bagażnikiem zakupów :)
Michał - Śro 18 Sty, 2006

pełen bagarek ,czli z dwoma siatkami :D
tak jak w saxo :D

anjas - Śro 18 Sty, 2006

eee, jak sie przesunie fotele, to kilka siatek wejdzie :)
Michał - Śro 18 Sty, 2006

A to prezes jestes w takim razie :D Prawie kombi :D
anjas - Śro 18 Sty, 2006

Prawie robi różnicę :D
KonradMK - Śro 18 Sty, 2006

Peter napisał/a:
w tej ponczoszce tak :D


Najwyraźniej czas trochę się ucywilizować, zapuścić wąsy i kupić kapelusz :D

Vlodarsky - Sob 21 Sty, 2006
Temat postu: asd
gratuluje dobrego wyścigu :) Ja ostatnio spokojnie jeżdże bo miałem raz prawie dzwona i troche sie ogarnąłem... chciałem poboczem wyprzedzać podczas wyścigu ze starą Bemką 5 i na poboczu stał gość na awaryjnych i ledwo go ominąłem... więc ja narazie SPOKÓJ


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group