To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] TESTOSTERON

Bad-i - Pią 09 Mar, 2007

Marek23 napisał/a:
Vlodarsky napisał/a:
a mnie bolała najbardziej postać grana przez Stura - troche słabe uczucie się dowiedzieć czegoś o swojej "świętej" żonie.


I pod koniec filmu dalej z tą lampucerą był... Takiego to nawet najświętsza by zdradziła.


i tego wlasnie nie rozumiem - co on robil z ta lafiryndą

anjas - Pią 09 Mar, 2007

Bad-i napisał/a:
i tego wlasnie nie rozumiem - co on robil z ta lafiryndą


no wiesz... jakby to powiedzieć... Zacznijmy od motylków. A więc jest pan motylek i pani motylkowa. I jak się bardzo polubią...

Marek23 - Pią 09 Mar, 2007

Ale jak by mi zona taką akcję zrobiła, to byłby koniec. Najpierw jescze bym ją ruchnął, tak dla zajawki i tschus dziwko. Ogólnie Stuhra bardzo lubię jako aktora, aczkolwiek w tym filmie inni byli lepsi.

PS. Bad-i, dzisija korki po maxie, prędko w Zako nie będziesz.

Bad-i - Pią 09 Mar, 2007

Marek23 napisał/a:
Ale jak by mi zona taką akcję zrobiła, to byłby koniec. Najpierw jescze bym ją ruchnął, tak dla zajawki i tschus dziwko. Ogólnie Stuhra bardzo lubię jako aktora, aczkolwiek w tym filmie inni byli lepsi.

PS. Bad-i, dzisija korki po maxie, prędko w Zako nie będziesz.


zanim dojade do Kraka to juz mam nadzieje bedzie pusto - na to przynajmniej licze

Michał - Pią 09 Mar, 2007

panowie, juz olejmy to ruchanie i dziwki, jest inny temat do tego , prosze.
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

ciekawie sie temat rozwiną błahaha
Marek23 - Sob 10 Mar, 2007

Michał napisał/a:
panowie, juz olejmy to ruchanie i dziwki, jest inny temat do tego , prosze.


Zauważ Michał, że kiedy dyskutowałem o Szymborskiej, Ziemkiewiczu,itd... nie pisałem o tych sprawach. Tutaj film bezpośrednio o tym traktuje, więć nie rozumiem problemu. Chyba, że nagle wszyscy serio udają świętych, bo parę kobiet sic pojawiło na forum. Ja bym radził zacząć od pielęgnacji paznokci... I tak CIę kocham mój biały czarnuchu :D

Anonymous - Sob 10 Mar, 2007

panowie ,kobitki etez sie ruchają i nie ma problemu, a to ze my im pomagamy w tym to juz inna historia :556:
Michał - Sob 10 Mar, 2007

hehehehehhe
spoko to moze gadajcie tak sobie ale zamiast RUCHANIA uzywajmy KOCHANIE SIĘ a dziwki , PIEKNE KOBIETY , CYCE to biust
oke ??
bo generalnie z zewnątrz wygladamy jak banda drechów :D

k-mart - Sob 10 Mar, 2007

mnie sie wogole nie podobal, zarty i teksty bardzo marne, tak jakby od niechcenia musieli sie strasznie wysilic by cos wymyslic. Siedzac w kinie przez caly film czekalem az sie w koncu zacznie. Az nagle sie skonczyl :)
Marek23 - Sob 10 Mar, 2007

Dobrze, od dzisiaj ruchanie=kochanie się...

BARANMC, dobrze rozumujesz....

K-Mart, zawsze to kwestia gustu, nastawienia się i oczekiwań. Ja filmem jestem zachwycony...

saxorulez - Nie 11 Mar, 2007

k-mart napisał/a:
mnie sie wogole nie podobal, zarty i teksty bardzo marne,


bo mieszkasz w Ch i Polskeigo nie rozumiesz :P

k-mart - Nie 11 Mar, 2007

hehe, mozliwe ze przegapilem jakies przelomy kulturo-spoleczne :D
Z nowszych filmow polskich widzialem JOB, a to dla mnie mistrz :564:
Nie wiem, testosteron mi nie podszedl :/

KonradMK - Nie 11 Mar, 2007

byłem w piątek na testosteronie - spoko jest, bez rewelacji imho
Anonymous - Nie 11 Mar, 2007

trzeba go zobaczys jeszcze raz ,bo połowe dobrych tekstow nie słyszałem bo tak mordy cieszyli w kinie ze az mi wstyd było


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group