To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [klub] Bedroom

KonradMK - Wto 06 Mar, 2007
Temat postu: [klub] Bedroom
W necie na razie o nim niewiele. Znajduje się na Pl. Teatralnym (dla kulturowców - to tam gdzie Opera Narodowa; dla bananowców - w okolicach Cynamonu :P )

Obowiązjuą stroje od Dolce&Gabbana, Lacoste i Prada + selekcja dzięki której nie zobaczymy lampucer ubranych w KDT

Anonymous - Wto 06 Mar, 2007

ooo kutwa....
Jakarti - Wto 06 Mar, 2007

kondziu nie widzial nawet nigdy H&M a te nazwy wkleil z wloskiej strony o modzie.

chyba, ze mowisz powaznie to mnie tam nie ciagnie :) raz, ze lansuje sie w 2nd handach, a dwa , ze nie :D

Michał - Wto 06 Mar, 2007

widziałem ten klub, wejscie z boku od wejscia do opery.
KonradMK - Wto 06 Mar, 2007

Jakarti napisał/a:
kondziu nie widzial nawet nigdy H&M a te nazwy wkleil z wloskiej strony o modzie.

chyba, ze mowisz powaznie to mnie tam nie ciagnie :) raz, ze lansuje sie w 2nd handach, a dwa , ze nie :D


nie pękaj, pożyczę ci spodnie lacosta bo trochę utyłem i w nie nie wchodzę :D

ps - Wto 06 Mar, 2007

ale Konrad, nie napisales nic o klubie!

Wg mnie wnetrze bardzo ciekawe - styl orientalny. Ktos wlozyl tam kuuuuuuuuuupe kasy. Klub jest bardzo dopracowany.

Sporo ludzi o ktorych pisal Konrad, ale jednak tez calkiem duzo dziewcząt kdt style.

Muzyka - house, hits only - zero polotu, to samo co wszędzie...

Warto zobaczyc, ale na razie bez rewelacji. Moze sie rozwinie.

KonradMK - Wto 06 Mar, 2007

psvts napisał/a:
ale Konrad, nie napisales nic o klubie!

Wg mnie wnetrze bardzo ciekawe - styl orientalny. Ktos wlozyl tam kuuuuuuuuuupe kasy. Klub jest bardzo dopracowany.

Sporo ludzi o ktorych pisal Konrad, ale jednak tez calkiem duzo dziewcząt kdt style.

Muzyka - house, hits only - zero polotu, to samo co wszędzie...

Warto zobaczyc, ale na razie bez rewelacji. Moze sie rozwinie.


Kuuupa kasy to dobre określenie, właśnie o to chodzi że jest "na bogato, ziąąąą" i już. a lasek z KDT mieli nie wpuszczać się może muszą się ogarnąć

Misiek_lbn - Wto 06 Mar, 2007

a co znaczy KDT :?: :P
KonradMK - Wto 06 Mar, 2007

no tak, auslander to nie wie... to coś jakby turecki bazar w metalowej puszcze, taka puszka pandory do której wchodzą straszne pasztety a wychodzą straszne pasztety w strasznych wiejskich ciuchach hehe
Misiek_lbn - Wto 06 Mar, 2007

hehehe, nieźle wytłumaczone :D
Jakarti - Wto 06 Mar, 2007

KDT - Kupieckie Domy Towarowe
http://www.kdt.com.pl/plan_hali.htm

pod Palacem Kultury sa takie dwie hale z niebieskimi i czerwonymi paskami na dachu. to wlasnie to :D

KonradMK - Wto 06 Mar, 2007

czerwone są dla tanich dziwek bez szkoły a niebieske dla podstarzałych lampucer ze sztucznym zębem
anjas - Wto 06 Mar, 2007

sharxhunter napisał/a:
a co znaczy KDT :?: :P


Korsa Deutsche Tuning ;)

(test wrażliwości) :D

Misiek_lbn - Wto 06 Mar, 2007

ło to ja nie idę tam :D :P
gaugan - Wto 06 Mar, 2007

rozumiem, ze mowicie o Bedroomie??

bylem pare razy, lacznie z otwarciem.
podobno w ostatnia sobote byla zaaajebista impreza, ale ja niestety o polnocy juz przytulalem sie do klopa, z lekka przeholowalem ;-)

w kazdym razie teraz chca 30PLN za wjazd, ale bierzesz sobie za to dowolnego drina czyt. Long Island czy zielonego walkera, co chcesz

moim zdaniem jedna z lepszych miejscowek teraz. zobaczymy jak dlugo

wqrwiajacy sa tylko Ci kitajce na wejsciu

pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group