To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [sprzedam] Oryginalen fele VTS i/lub nowki pucharowki

grzech - Śro 07 Mar, 2007
Temat postu: [sprzedam] Oryginalen fele VTS i/lub nowki pucharowki
zastanawiam sie nad popchnieciem kompletu oryginalnych fel VTS, jezdza w moim saxo na codzien, jesli ktos zainteresowany da rozsadna cene to sa jego.

Podobnie z pucharowkami nowki sztuki michelina 6J/14 ET16, nowki sztuki nie smigane, nie widzialy jeszcze gumy. tez komplet.

zastanawiam sie na serio nad przesiadka na 15tki i jak juz rozwiaze problem co na szutry w tym rozmiarze to na pewno puszczam.

michool_vt - Śro 07 Mar, 2007

pierwszy :D biore wszystko :D
joke

a tak serio to nie wiem co dla Ciebie jest rozsądną ceną, więc napisz ile chcesz :P

grzech - Śro 07 Mar, 2007

jeszcze nie wiem, wiem tylko ze za pucharowki dalem 190 pln za sztuke (sa nowe stad ta cena) i nie chcialbym za duzo na nich stracic bo nawet ich nie przymierzalem.

Raczej liczylem na to ze zaproponujecie cos a ja sie zastanowie czy nie bedzie mi za bardzo szkoda za takie pieniadze

Raczej bardziej mi zalezy na puszczeniu oryginalnych felg VTS, postaram sie poszukac na sieci po ile takie chodza i sie bardziej okreslic.

Loko - Śro 07 Mar, 2007

No włąśnie napisz ile chcesz za te felgi może być pw.
michool_vt - Śro 07 Mar, 2007

dla mnie rozsadna cena to np. 500zl za felgi 15' z xsary vts (taka aukcja ostatnio na allegro byla)
grzech - Śro 07 Mar, 2007

500 to wydaje mi sie ze troche malo za fele VTSa (tamta aukcja skonczyla sie na 660). OK to w takim razie wystawie na allegro i zobacze po ile pojda
michool_vt - Śro 07 Mar, 2007

grzech napisał/a:
tamta aukcja skonczyla sie na 660


o fuck :) a koles w pierwszy dzien aukcji chcial mi je sprzedac za 500zl + przesylka :D

Anonymous - Czw 08 Mar, 2007

Mogę się zamienić moimi speedline'ami indianapolis2 z saxo/xsara vts 15'' za alu lub pucharówki :547:
michool_vt - Czw 08 Mar, 2007

p106rallye napisał/a:
Mogę się zamienić moimi speedline'ami indianapolis2 z saxo/xsara vts 15'' za alu lub pucharówki :547:


o dobra oferta dla grzecha :)

indianapolis2 to nazwa tych?

Anonymous - Czw 08 Mar, 2007

michool_vt napisał/a:


o dobra oferta dla grzecha :)

indianapolis2 to nazwa tych?
Obrazek
Tak zgadza się to są te fele.
Michał - Czw 08 Mar, 2007

ja je mam mazniete na biało. Mi sie podobaja te fele , sa orginalne i bez kapsal centrujacego tylko sa kurewsko ciężkie ...
grzech - Pią 09 Mar, 2007

a twarde sa ? jak w prownaniu do tych w saxo vts ?
Michał - Pią 09 Mar, 2007

twardziochy, ja napinałem nie raz po dołach nimi i sa proste


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group