To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [kupie] szukam małego samochodu do 25oooPLN

Gotti - Śro 21 Mar, 2007

MG ZR / Rover 25

?

saxorulez - Śro 21 Mar, 2007

Gotti napisał/a:
MG ZR / Rover 25


tylko wez to potem sprzedaj..
wPL ludzie tego nie kupuja

lenny - Czw 22 Mar, 2007

przyjemne pomysły ale to ma być DLA SIOSTRY PANOWIE!!!
strick - Czw 22 Mar, 2007

MOże moja 190 tka, albo beemka? Obie przed 3dziestką :D
anjas - Czw 22 Mar, 2007

kup siostrze yarisa TS ;)
Moja żona uwielbia ten samochód, słyszałem też o kilku innych laskach, którym jeździ się świetnie. Myślę, że siostra byłaby zadowolona.
Myślę, że do 25 tysi coś znajdziesz (no może troszkę starszy niż 3 lata, ale mój ma już ponad 4 i wszystko w nim gra).

np. taki jak ten (bo ten już sie sprzedal, jak wynika z ogloszenia) http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2384054

lenny - Czw 22 Mar, 2007

anjas!! sprzedaj mi swojego ziooom! proszę Cie... no weź... weź sprzedaj!!

i poważnie mówie całkiem!

anjas - Czw 22 Mar, 2007

pogadam z żoną, ale szczerze mowiąc słabo to widzę... Ale jak się Twojej siostrze TS podoba, to zawsze coś się znajdzie.
Jak chcesz to mogę zorganizować jazdę próbną - jak się przekona to mogę pomóc Wam coś ciekawego znaleźć, bo znam już nawet nieźle te yarisy :)

lenny - Czw 22 Mar, 2007

elegancko!! pogadaj z żonką...
mi najbardziej zależy na tym, żeby samochód był z pewnych rąk...!

Anonymous - Czw 22 Mar, 2007

A jaki ma ten Yaris oprzebieg ;> ???

:D

anjas - Czw 22 Mar, 2007

lagadula napisał/a:
A jaki ma ten Yaris oprzebieg ;> ???

:D


który yaris?

mój ma przebieg podobny do Twojego C2, nawet troszkę większy.

Anonymous - Czw 22 Mar, 2007

To lennemu bedzie za duży, przypuszczam :P
anjas - Czw 22 Mar, 2007

możliwe, bo nie wiem jakie podejście ma do tego lenny i jego siostra,

jednak dla mnie 80 000 w japońskim japończyku nie równa się 80 000 w C2, przy całym szacunku dla C2, który mi się podoba.
Jak szukałem drugiego samochodu, to 100 000 w xsarze było dla mnie dużo, ale 100 000 w hondzie nie dużo. Dlatego kupiłem hondę i jestem zadowolony :D
Ale nie wykluczam, że ten co kupił xsarę też się cieszy. Kwestia zaufania do marki.

Anonymous - Czw 22 Mar, 2007

Oczywiscie, 100.000 na xsarę to masakra, ale prawda jest taka że na zachodzie liczy sie bardziej stan niż przebieg (oczywiście w ramach zdrowego rozsadku). Nie dawno jezdziłem C2 VTS z przebiegiem 40.000 (połowa mojego) z tego samego roku i stanem nawet nie podchodził do mojego.
Wszystko zależy od własciciela. A znajmy kiedyś kupił Civica od starszego pana. Przebieg jakieś 40.000. Po miesiacu - remont silnika (zapieczone pierscienie). Dziadzio nigdy nie przekroczył 2000 rpm.

A najlepszy wóz dla siostry Lennego to pewnie bedzie Yaris. Mało awaryjny i sympatyczny w prowadzeniu.

lenny - Czw 22 Mar, 2007

dokładnie anjas!
honde kupiłem z przelotem 75oookm, jak szukałem Clio interesowały mnie te z max 40ooo... tak to już jestet z tymi francuzami:]

ale! muszę powiedzieć ale! puga kupiłem jak miał ponad stókę naklepaną...:]

z tym, że to była miłość od pierwszego....! i chyba będę płakał jak ktoś go kupi... jak po moim poprzednim pugu:/

Anonymous - Czw 22 Mar, 2007

http://www.allegro.pl/ite...uper_stan_.html

Pojawiło sie coś takiego. Manual, wiec moze zapierdzielac z tym silnikiem, a po wgraniu wirusa i ze 100 KM moze sie zrobic. Spalanie śmiesznie małe.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group