To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Samochód... fajny i ciekawy

Anonymous - Pi± 06 Kwi, 2007

jest jeszcze jedno rozwi±zanie oprócz ssang janga (mienie przesiedleńcze z mozambiku...lol :547: )
Auto tanie i niezawodne po dzi¶...toyka korolka...tadaaaam!!

a jak znajdziesz w 1,6 Si to nawet będzie chciała przyspieszac

http://www.mobile.de/SIDP...11111252544554&

BIERZ Jˇ I NIE MARUD¬!!! :D

KonradMK - Sob 07 Kwi, 2007

mał OT - widziałem wczoraj twoj± celinę Sosna i chyba ciebie też jak skręcałe¶ z bazaru (w okularkach p-słonecznych?), lansik hehe
Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

heh...aż tak to się nie lansuję Panie Konradzie...od czasu kiedy tankuję celinę to mnie nie stac na lanserskie okulary...ale z bazarku skręcałem to fakt

P.S podobała się? :P

KonradMK - Pon 09 Kwi, 2007

bardzo cool, jedyne co mi się nie podobało to tapicerka foteli i kurz na masce :P
Anonymous - Pon 09 Kwi, 2007

mi to sie jeszcze bardziej nie podobały 3 ptasie kupy na prawych drzwiach i dachu :P

a co do tapicerki na fotelach to fakt tez mi sie srednio podoba...ale jak popytalem sie w firmach ile chca za obszycie skórk± to mi sie z powrotem zaczela podobac :D

nie mozna miec wszystkiego z reszta jak siedze na dupie to nie widze na czym siedze...i c.huj ;)

KonradMK - Wto 10 Kwi, 2007

racja ;)
Anonymous - Wto 10 Kwi, 2007

dobrze ci radza, nie szarp sie na sportowy za 15tys wozek bo kupisz zakatowany i bedzie skarbonka bez dna drugie tyle wladujesz

moj brat kupil fajna furke civic z 2000 6gen kolor bezowy metalik, 3d, 1.4 90koni i niezle jezdzi, super stan blaszki zero rdzy z wloch sciagnieta i nie bita!! dal za nia 20tys i praktycznie zero wkladu tylko zrobil olej rozrzad, oponki i leje wache i smiga!!!

Misiek_lbn - Wto 10 Kwi, 2007

ma/miał kto¶ z was mx5 :?:
nada się na auto dla studenta że tak się wyrażę :?:

Niemy - Wto 10 Kwi, 2007

serwis tego auta napewno nie bedzie tani
ale lans dobry i wlasciwosci jezdne podobno wysmienite

Anonymous - Wto 10 Kwi, 2007

Heh zaraz mi się pewnie oberwie od Panów że autko ma być tanie do jeżdzenia i wogóle wogóle ale i tak powiem :P



A może by tak nissana sx'a np. s13 albo s14 honde nsx albo mitsubishi 3000gt ??

Michał - Wto 10 Kwi, 2007

Cytat:
honde nsx

kurcze, że żesmy o tym zapomnieli, przeciez to tanie w jedzi utrzymaniu jak i kupnie.Nic tylko brać :D

nsx w gronie s13/14 3000gt :D no nieĽle nieĽle :D

Anonymous - Wto 10 Kwi, 2007

Michał napisał/a:
Cytat:
honde nsx

kurcze, że żesmy o tym zapomnieli, przeciez to tanie w jedzi utrzymaniu jak i kupnie.Nic tylko brać :D

nsx w gronie s13/14 3000gt :D no nieĽle nieĽle :D



Mówiłam że mi się oberwie :562:

Przynajmniej wszystkie to RWD (juz poprawione ;P ) i można ładnie boczkami polatać :P :P

pcs - Wto 10 Kwi, 2007

Dark Lady napisał/a:
Michał napisał/a:
Cytat:
honde nsx

kurcze, że żesmy o tym zapomnieli, przeciez to tanie w jedzi utrzymaniu jak i kupnie.Nic tylko brać :D

nsx w gronie s13/14 3000gt :D no nieĽle nieĽle :D



Mówiłam że mi się oberwie :562:

Przynajmniej wszystkie to RDW i można ładnie boczkami polatać :P :P


w sumie zadne RDW ale wiekszosc RWD :) 3000gt to szrot, ktory jest albo FWD albo kiepskie AWD

Anonymous - Wto 10 Kwi, 2007

no dobra 3000gt najgorsze ale polatac tez sie da szczegolnie jak dorwiesz bi-turbo :P
no i ok nie jest to rwd ale przede wszystkim awd

a co masz do reszty ??

dzik - Wto 10 Kwi, 2007

Dark Lady napisał/a:

a co masz do reszty ??


Ja mam moze dziwne zdanie na temat pozostalych samochodow. Musisz wiedziec dlaczego chcesz miec akurat ten samochod a nie kierujesz sie glosem forum.

S14 i nsx to wg mnie zupelnie inne koncepcje samochodow ktore laczy naped rwd



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group