To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [K] Wkladka zamka do saxo

Anonymous - Pią 06 Kwi, 2007
Temat postu: [K] Wkladka zamka do saxo
Hej,

jesli ma ktos do sprzedania to chetnie kupie wkladke zamka bo jakis skur#$%$n chcial otworzyc drzwi srubokretem.

Pozdrawiam

Anonymous - Pią 06 Kwi, 2007

a mi chcieli zasunąć lodówkę w kartonie i też mam zamek do wymiany. Zamówiłem i kupiłem w Citroen Polska: proszę-dziękuję, 360 zł za wkładkę przygotowaną już do Pańskiego auta, nie ma zniżek na części kodowane, prosimy o okazanie dowodu osobistego, czas oczekiwania 5 dni.
Niemy - Sob 07 Kwi, 2007

gd-r600 napisał/a:
360 zł za wkładkę
:546:
paranoja
trzeba bylo kupic jakakolwiek i jakis magik by dopasowal zapadki

strick - Wto 10 Kwi, 2007

Niemy napisał/a:
trzeba bylo kupic jakakolwiek i jakis magik by dopasowal zapadki

Takie rzeczy to tylko w gliwicach ;)

Grzesiek VTS - Wto 10 Kwi, 2007

tyle kasy za zamek masakra !!!

a na zlomach pytales tzn w uzywanych czesiach ??

Anonymous - Wto 10 Kwi, 2007

tam nie było co przekładać, całość jest wyje..ana, aż trzeba drzwi prostować po zastosowaniu łamaka. Debile! A w bagażniku miałem kilkanaście zgrzewek Red Bulla, nie zajrzeli :)
Grzesiek VTS - Śro 11 Kwi, 2007

Kumple miał to saxo z dwóch stron próbowali ,ale nieudało im się otworzyć saxo , zamek kupiłem we Francji. Tzn zestaw cały wraz ze stacyjka, korkiem wlewu itd. za 30 euro.
Anonymous - Czw 12 Kwi, 2007

Dzieki za odpowiedzi ale chyba na razie nie naprawiam tego bo z racji ze auto mam ubezpieczone w niemczech to oplaca mi sie je tam naprawiam ;) i chyba to bedzie najlepsze rozwiazanie bo mozna cos zarobic ;) na opony bedzie :D
Niemy - Pią 13 Kwi, 2007

wlasnie zamowilem drzwi do swojego, jak beda z wkladka to moge Ci poslac jesli chcesz pokombinowac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group