To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Porsche 356 Speedster

Jakarti - Nie 08 Kwi, 2007

JIMEK napisał/a:
James = Jimmy


Jakub = James :) a Ty Jakub nie jestes wiec siedz cicho! :D

356 Speedster.. miażdzy. Widzialem w UK na jakiejs wystawie i w Warszawie w PKiN i chyba kiedys w Goraszce. piekne.. czarny i 20km/h.. zaczynam to lubic :D

PiTT - Nie 08 Kwi, 2007

nie wiem do czego pijesz
napisałem które oltimery mi się podobają poza prosiakiem (może faktycznie trochę off topic)
nie widzę tutaj żadnego powiązania odnośnie mojego obecnego auta

Anonymous - Nie 08 Kwi, 2007

co do szalika to lepiej zeby nie za dlugi :) ponoc pewnej pani sie wkrecil :)

356 tez kiedys sie interesowalem, dla lubiacych repliki sa ponoc firmy w europie ktore robia karoserie i wiekszosc gratow pasuje wtedy do innej podlogi np garbus etc

koszty odrestaurowania na oryginalnych czesciach sa duze, ale jezeli zrobi sie tip top profi to takie autko nabiera kolekcjonerskiej wartosci :)

autko ponadczasowe

qbus - Pon 09 Kwi, 2007

Cytat:
Jakub = James


a bardziej myslalem ze to zydowskie imie jak Jacob... w koncu sam tak mam na imie, no ale coz moglem sie mylic, my mistake buuuu

szymlorek - Pon 09 Kwi, 2007

czerwone jest szybsze ;)




Auto za tyle kasy a wstandarcie ani RDSu w radiu ani mp 3 :D



czarny zdecydowanie kozak




fajna felga


czasem jeden nie wystarcza .. ;)





Michał - Pon 09 Kwi, 2007

fajne fajne, ale zdecydowanie wole impale którą pokazał PiTT. On tłeny tus :D ta pomarańczowa mistrz.
k-mart - Pon 09 Kwi, 2007

z klasykow tej kategorii No.1 to alpine a110 :P I nie ma h*** na spocie oldtimer'ow :D

Anonymous - Pon 09 Kwi, 2007

Michał napisał/a:
fajne fajne, ale zdecydowanie wole impale którą pokazał PiTT. On tłeny tus ta pomarańczowa mistrz.
gusta sa rozne. Dla mnie miedzy taka impala - ktora owszem ma swoj urok - jest przepasc do prosiaka.
PiTT - Pon 09 Kwi, 2007

JIMEK napisał/a:
no rzes pitt teraz przywalil te zdjecia. Pan ze sredniostarego BMW?

Jimek, możesz mi wyjaśnić o co Ci chodziło?
poczułem się urażony :/ :564:

mi - Pon 09 Kwi, 2007

JIMEK napisał/a:
Michał napisał/a:
fajne fajne, ale zdecydowanie wole impale którą pokazał PiTT. On tłeny tus ta pomarańczowa mistrz.
gusta sa rozne. Dla mnie miedzy taka impala - ktora owszem ma swoj urok - jest przepasc do prosiaka.

no więc właśnie - i dla mnie prosiak jest hektary przed impalą czy innymi tego typu furaczami...

michool_vt - Pon 09 Kwi, 2007

to porsche podoba mi sie od czasu gdy zobaczylem je w serialu beverly hills 90210, jezdził nim jedyny koles, który ruchał (w kółeczku) :P


Anonymous - Pon 09 Kwi, 2007

PiTT napisał/a:
JIMEK napisał/a:
no rzes pitt teraz przywalil te zdjecia. Pan ze sredniostarego BMW?

Jimek, możesz mi wyjaśnić o co Ci chodziło?
poczułem się urażony :/ :564:
nic takiego, jest luz. chodzilo o ze dla mnie nie ma porownania tych aut, ale Michalowi sie podobalo bo on chcial byc czarny :D

[ Dodano: Pon 09 Kwi, 2007 ]
gotciak/kmarciak jak w ch jest z 356?

k-mart - Wto 10 Kwi, 2007

Cytat:
gotciak/kmarciak jak w ch jest z 356?

szczerze mowiac nie wiem... :566:
W piekne letnie dni czasem jakas widac, ale nigdy nie widzialem zadnej do sprzedania.
Kiedys znalem jakies strony z oldtimerami z CH, niestety zapomnialem. Poszperam w wolnej chwili i wkleje.

Anonymous - Wto 10 Kwi, 2007

http://www.chesil.co.uk/
Anonymous - Śro 11 Kwi, 2007

chesil robia fajne te autka, dzieki za linke.

tymczasem jesli ktos uslyszy cos o jakims 356 to niech krzyknie, no rzadko przegladam ogloszenia i nasz temat



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group