To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - O wszystkim i o niczym

Chloru - Czw 27 Lip, 2017

To proste... Link4 -> Dyrektor Działu Marketingu -> Prokurator Generalny -> Minister Sprawiedliwości -> masz przejebane w sądzie :rotfl:
anjas - Czw 27 Lip, 2017

Tak, wiem. Ale będę kiedyś kombatantem.
anjas - Pią 28 Lip, 2017

Elo, wiecie jak sprawdzić zasięg posta na fejsie?
Troszkę jestem w szoku, bo mój list otwarty do Link4 opublikowany na ich wallu ma już prawie 2300 "lajków", prawie 200 udostępnień. Nie wiem tylko jak sprawdzić jaki jest zasięg tego posta, tzn. ile osób go zobaczyło... Siła mediów społecznościowych :)

Bonczek - Pią 28 Lip, 2017

Mi się wydaje, że tylko admin strony ma podgląd w statystyki.
anjas - Pią 28 Lip, 2017

No właśnie nie wiem jak to jest, bo teoretycznie to mój post, tylko puszczony na ich walla. Trochę tego nie ogarniam.
A swoją drogą, nie widzę też żadnych statystyk dla postów na moim wallu.

Cartoon - Pią 28 Lip, 2017

Bo masz profil prywatny a nie stronę.
roj - Pią 28 Lip, 2017

anjas napisał/a:
Elo, wiecie jak sprawdzić zasięg posta na fejsie?
Troszkę jestem w szoku, bo mój list otwarty do Link4 opublikowany na ich wallu ma już prawie 2300 "lajków", prawie 200 udostępnień. Nie wiem tylko jak sprawdzić jaki jest zasięg tego posta, tzn. ile osób go zobaczyło... Siła mediów społecznościowych :)

daj jakiś link albo treść dla wykluczonych cyfrowo bez fejsa :faja:

Bonczek - Pią 28 Lip, 2017

Cartoon napisał/a:
Bo masz profil prywatny a nie stronę.


Dokładnie tak.

anjas - Pią 28 Lip, 2017

roj napisał/a:
daj jakiś link albo treść dla wykluczonych cyfrowo bez fejsa


Drogie! Link4,
Wasz klient rozbił mój samochód. Zgodnie z prawem należy mi się naprawa z OC, z wykorzystaniem nowych, oryginalnych części, tak aby po naprawie samochód był przywrócony do stanu sprzed wypadku. Wczoraj (już po 2 tygodniach od wizyty rzeczoznawcy, choć słyszałem, że będzie to trwało max. 4 dni) otrzymałem Waszą kalkulację naprawy. Bardzo Was proszę o zdradzenie największej tajemnicy w polskim Internecie i wskazanie sklepu, gdzie mogę kupić nowe oryginalne części do Forda Mondeo IV za podane przez Was kwoty. Ostrzegam, Ford może Was znienawidzić, ale użytkownicy Fordów ozłocić, po odnalezieniu tego Eldorado z tanimi częściami!
1. Zderzak przedni: 113,42 zł
2. Reflektor przeciwmgielny: 64,50 zł
3. Maska przednia: 117,92 zł
4. Błotnik lewy: 57,93 zł
5. Reflektor Xenon: 197,42...
W sumie mógłbym jeszcze długo wymieniać, ale może nie wszystko od razu. Przejdźmy zatem do cen robocizny. Chętnie, dalej użytkując swój samochód (jeśli uda mi się go jakoś poskładać w całość za proponowane przez Was kwoty i nie będzie wyglądał jak wehikuł Pana Samochodzika) będę korzystał z warsztatów mających taki cennik:
1. Reflektor wymiana: 5,50 zł
2. Błotnik wymiana: 38,50 zł
3. Chłodnica wybudowanie/wbudowanie: 33 zł
4. Zawias maski/naprawa: 16,50 zł
itd. itd...
Bardzo Was proszę o opinię, myślę, że wielu z Waszych klientów chętnie pozna te tajemnice. Szczególnie w kontekście ostatnich, niebanalnych podwyżek cen wynikających z dyrektywy KNF: "...Ubezpieczyciele zostali zobligowani do nowego sposobu rozliczania szkód z OC posiadacza pojazdów mechanicznych, polegający m.in. na rozliczaniu szkód bez stosowana amortyzacji części – w stosunku do wszystkich uszkodzonych elementów, ubezpieczyciel musi wypłacić poszkodowanemu ekonomicznie uzasadnioną wartość nowych części i materiałów służących do naprawy, uwzględniających VAT oraz pokrycia kosztów wynajmu pojazdu zastępczego dla wszystkich poszkodowanych w wypadku".
Czekam z niecierpliwością na Waszą odpowiedź!
P.S. Pozdrówcie Rzeczoznawcę i powiedzcie mu proszę, żeby uważniej oglądał samochody, bo w moim przypadku nie zauważył np. uszkodzonych drzwi... Choć małe wcale nie są (za to na pewno są bardzo tanie).
Edycja: Link4 skontaktowało się ze mną. Wydaje się, że jesteśmy blisko konsensusu. Ale nie chwalę dnia przed zachodem.

roj - Sob 29 Lip, 2017

Dzięki. Fajny, taki sarkastyczny, czuć szkołę listów Giertycha :faja:
Kenet - Pon 07 Sie, 2017

Byłem w weekend na MotoGP w Brnie. Chciałem przy tej okazji powiedzieć, że Polsce nie ma ani jednego toru wyścigowego.
was79 - Pon 07 Sie, 2017

Z miata forum jeździli chłopaki ze Śląska polatać. Też mega zachwalali.
bob.dsk - Pon 07 Sie, 2017

Kenet napisał/a:
Byłem w weekend na MotoGP w Brnie. Chciałem przy tej okazji powiedzieć, że Polsce nie ma ani jednego toru wyścigowego.


Byłem 2 tygodnie temu! Potwierdzam!

8 września 318is cup PL ma rundę w Brnie :jupi:

PiTT - Pon 11 Wrz, 2017

pytanko o warsztat z wawy, ktory sprawdzi clio sport 2 przed zakupem
znajomy musi jeszcze wrzucic na szybkie sprawdzenie

Bonczek - Pon 11 Wrz, 2017

Tu chyba całkiem ogarniają -> http://citroen-warszawa.net/

A teraz ja mam pytanie - gdzie jest w warszawie sklep gdzie przed zakupem mógłbym przymierzyć kombinezon? Rozkminiam coś w tym stylu:
- http://www.rallyshop.pl/i...nezon-omp-os-10
- http://www.rallyshop.pl/i...tars-kmx-9-2017

A może ma ktoś coś do sprzedania na amatorskie imprezy?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group