To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - O wszystkim i o niczym

kosmita - Sob 17 Lut, 2018

Tak
KarQ - Nie 18 Lut, 2018

Ja mam, co chcesz wiedzieć?
Bonczek - Nie 18 Lut, 2018

KarQ napisał/a:
Ja mam, co chcesz wiedzieć?


Kamil dobrze powiedziałem. Mówię Ci same dobre rzeczy, dlatego mam nadzieję, że skończysz z GTI :>

Kamill - Pon 19 Lut, 2018

Bonczek napisał/a:
KarQ napisał/a:
Ja mam, co chcesz wiedzieć?


Kamil dobrze powiedziałem. Mówię Ci same dobre rzeczy, dlatego mam nadzieję, że skończysz z GTI :>

Jak VAG naprawi skrzynie to będzie fajna opcja do rozważenia ;)

was79 - Pią 23 Lut, 2018

Pierwszy policyjny już trafiony :D

Chloru - Pią 23 Lut, 2018

was79 napisał/a:
Pierwszy policyjny już trafiony :D
Obrazek




:rotfl:

roj - Wto 27 Lut, 2018

kulisy wyprawy:

Denis Urubko po zejściu do bazy:
- Jeżeli Krzysztof Wielicki nie odwoła swoich słów to wypierdalam z tej wyprawy.
- A co powiedział?
- żebym wypierdalał z tej wyprawy..

kosmita - Wto 27 Lut, 2018

Mnie zadziwia, że cała Polska nagle żyje bandą świrów, którzy lubią odmrażać sobie kończyny.
Kolejna dziedzina, w której każdy Janusz może być ekspertem :lol2:

Bonczek - Sob 10 Mar, 2018

Panowie szukam kogoś kto po taniości może mi wyrównąć podłogę w garażu - odchylenia są pewnie i do 10cm. Powierzchnia 80m2 - polecicie kogoś?
Rasputin - Czw 15 Mar, 2018

Mamy tu kogoś kto może załatwić lepszą cenę w H&R lub Eibach'u?
Miniac - Czw 15 Mar, 2018

Rasputin napisał/a:
Mamy tu kogoś kto może załatwić lepszą cenę w H&R lub Eibach'u?


Ja mogę w KW :faja:

Kamill - Pon 23 Kwi, 2018

W weekend byliśmy w aso seata, ludzie którzy zamawiali Ibizę później niż koniec września 2017 (my zamawialiśmy na początku września i czekaliśmy "tylko" 6msc), oraz wzięli wersję 1,5TSI to dostana auta dopiero w lutym 2019 i to jak wszystko dobrze dobrze pójdzie. Nie dość ze sie długo czeka bo nowa Ibiza jest bardzo popularna, to jeszcze nowy silnik 1,5 wydłuża czas oczekiwania. Wisienką na torcie jest to, ze tak zamówione auta, wpadają w nowe przepisy EU i musza im domontować nowy filtr - GPF, wiec od października do grudnia 2018 produkcja będzie stała bo musza linie przezbroić na GPF :D Próbują ludziom proponować inne modele zamiast tego :D Ale ogólnie jak po 6 miesiącach czekania masz info ze jeszcze rok, to mega przejebane. :rotfl:
Kenet - Pon 23 Kwi, 2018

1,5 roku czekania na Seata Ibizę :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
siema - Pon 23 Kwi, 2018

1,5 roku czekania na cokolwiek :rotfl:
Bonczek - Pon 23 Kwi, 2018

Zaleznie od konfiguracji ta sama sytuacja we wszystkich markach koncernu VAG czy Daimler - pokłosie WLTP.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group