To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - O wszystkim i o niczym

bob.dsk - Wto 02 Paź, 2018

Takich ludzi powinno się od ręki utylizować :]
Alexxx - Wto 02 Paź, 2018

bob.dsk napisał/a:
Takich ludzi powinno się od ręki utylizować :]


Chodzi CI o takie "korpo utylizowanie" czyli zagonienie do pracy czy może "Rabarbarowe utylizowanie" czyli doły z wapnem? :]

rabarbar - Wto 02 Paź, 2018

Ja oczywiście za dołami z wapnem,tylko w przypadku drobnych wykroczeń dopuszczam opcje „dobra pała i wąskie drzwi”.
Dziwne ze jeszcze Bączek nie wpadł tu z tekstami,jakie to fajne ziomki,kumple froga,a wogole o co chodzi,raz nie wyszło to jeszcze nie powód żeby drążyć temat.

Bonczek - Wto 02 Paź, 2018

rabarbar napisał/a:
Dziwne ze jeszcze Bączek nie wpadł tu z tekstami,jakie to fajne ziomki,kumple froga,a wogole o co chodzi,raz nie wyszło to jeszcze nie powód żeby drążyć temat.


Ty jebniety jesteś jednak.

Kenet - Wto 02 Paź, 2018

Spoko ziomki, pewnie kumple froga. On też jest spoko, ma skilla, hajs i się bawi. Nie wiem w ogóle o co chodzi - raz komuś manewr nie wyszedł i to jest powód żeby tak drążyć temat?
rabarbar - Wto 02 Paź, 2018

Bonczek napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Dziwne ze jeszcze Bączek nie wpadł tu z tekstami,jakie to fajne ziomki,kumple froga,a wogole o co chodzi,raz nie wyszło to jeszcze nie powód żeby drążyć temat.


Ty jebniety jesteś jednak.

Trochę jestem ale nie aż tak jak gość który broni i jara sie typem który tylko tym sie różni od wyżej wzmiankowanych ze nikogo na szczęście nie zabił.Mam ci przypomnieć o kogo chodzi?

Bonczek - Wto 02 Paź, 2018

rabarbar napisał/a:
Bonczek napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Dziwne ze jeszcze Bączek nie wpadł tu z tekstami,jakie to fajne ziomki,kumple froga,a wogole o co chodzi,raz nie wyszło to jeszcze nie powód żeby drążyć temat.


Ty jebniety jesteś jednak.

Trochę jestem ale nie aż tak jak gość który broni i jara sie typem który tylko tym sie różni od wyżej wzmiankowanych ze nikogo na szczęście nie zabił.Mam ci przypomnieć o kogo chodzi?


Zjedz snickersa.

Każdy kto chociaż raz ścigał się po drodze publicznej łamiąc przepisy tym się właśnie różni.

rabarbar - Wto 02 Paź, 2018

Bonczek napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Bonczek napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Dziwne ze jeszcze Bączek nie wpadł tu z tekstami,jakie to fajne ziomki,kumple froga,a wogole o co chodzi,raz nie wyszło to jeszcze nie powód żeby drążyć temat.


Ty jebniety jesteś jednak.

Trochę jestem ale nie aż tak jak gość który broni i jara sie typem który tylko tym sie różni od wyżej wzmiankowanych ze nikogo na szczęście nie zabił.Mam ci przypomnieć o kogo chodzi?


Zjedz snickersa.

Każdy kto chociaż raz ścigał się po drodze publicznej łamiąc przepisy tym się właśnie różni.

Czyli każdy kto nakurwia poza wszelkimi granicami rozsądku ale nikogo nie zabije jest spoko?

Bonczek - Wto 02 Paź, 2018

rabarbar napisał/a:
Bonczek napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Bonczek napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Dziwne ze jeszcze Bączek nie wpadł tu z tekstami,jakie to fajne ziomki,kumple froga,a wogole o co chodzi,raz nie wyszło to jeszcze nie powód żeby drążyć temat.


Ty jebniety jesteś jednak.

Trochę jestem ale nie aż tak jak gość który broni i jara sie typem który tylko tym sie różni od wyżej wzmiankowanych ze nikogo na szczęście nie zabił.Mam ci przypomnieć o kogo chodzi?


Zjedz snickersa.

Każdy kto chociaż raz ścigał się po drodze publicznej łamiąc przepisy tym się właśnie różni.

Czyli każdy kto nakurwia poza wszelkimi granicami rozsądku ale nikogo nie zabije jest spoko?


Weź wróć do tego co Ty napisałeś i do mojej odpowiedzi. Tylko zjedz wcześniej tego snickersa, bo nie widzę poprawy.

PiTT - Wto 02 Paź, 2018

szkoda przypadkowej ofiary
debila powinni zamknac i dozywotnio zabrac prawko, najlepiej calej grupce wesolych chlopcow
wypadki sie zdarzaja, ale jak ktos napierdala na czolowke i pokazuje jaki nie jest kozak to nie mam dla niego zadnej taryfy ulgowej

bob.dsk - Wto 02 Paź, 2018

PiTT napisał/a:
szkoda przypadkowej ofiary
debila powinni zamknac i dozywotnio zabrac prawko, najlepiej calej grupce wesolych chlopcow
wypadki sie zdarzaja, ale jak ktos napierdala na czolowke i pokazuje jaki nie jest kozak to nie mam dla niego zadnej taryfy ulgowej


Ja uważam ze za takie akcje powinni zamykać bez procesu może następna osoba by chwile pomyślała zanim zacznie tak robic... Przykre ze musiał zginąć niewinny człowiek..

Kamill - Czw 04 Paź, 2018

Zamawiał ktoś małe tablice?
https://moto.wp.pl/surowe-kary-za-podawanie-falszywych-informacji-przy-zamawianiu-mniejszych-tablic-urzednicy-groza-wiezieniem-6301943461471873a

filomatic - Pon 08 Paź, 2018

Kamill napisał/a:
Zamawiał ktoś małe tablice?
https://moto.wp.pl/surowe-kary-za-podawanie-falszywych-informacji-przy-zamawianiu-mniejszych-tablic-urzednicy-groza-wiezieniem-6301943461471873a


te małe tablice są bez sensu... Mała ilość znaków spowoduje, że za pewnie rok sie skończą kombinacje. Pomijam fakt braku weryfikacji czy tablice nadają się do danego auta - ludzie sobie zamawiają do normalnych aut pod duże tablice, bo "fajnie wygląda". Powinni zrobić sprawdzony juz patent, że na przód leci tablica w skali 50% klasycznej jak w szwajcarii i po sprawie.

Kamill - Pon 08 Paź, 2018

filomatic napisał/a:
Kamill napisał/a:
Zamawiał ktoś małe tablice?
https://moto.wp.pl/surowe-kary-za-podawanie-falszywych-informacji-przy-zamawianiu-mniejszych-tablic-urzednicy-groza-wiezieniem-6301943461471873a


te małe tablice są bez sensu... Mała ilość znaków spowoduje, że za pewnie rok sie skończą kombinacje. Pomijam fakt braku weryfikacji czy tablice nadają się do danego auta - ludzie sobie zamawiają do normalnych aut pod duże tablice, bo "fajnie wygląda". Powinni zrobić sprawdzony juz patent, że na przód leci tablica w skali 50% klasycznej jak w szwajcarii i po sprawie.

O to włąsnie chodzi, tam piszą że zamawiając tablice podpisujesz oswiadczenie ze to auto z rynku USA lub jakies specjalne.
No i teraz właśnie bedą sprawdzać czy ludzie oświadczyli prawdę czy nie :rotfl:

Bonczek - Pon 08 Paź, 2018

Nie mają prawa żądać takie oświadczenia wstecz + nawet jeżeli ktoś poświadczył inaczej niż jest to nic mu za to nie grozi - taka wykładnia prawnicza stowarzyszeń tępiących drogowe absurdy w PL. Także, tak samo jak z rozmiarem i liczbą kombinacji na tych tablicach, absurd goni absurd.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group