To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - subek pod siodlo

Anonymous - Nie 29 Sty, 2006
Temat postu: subek pod siodlo
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82586827

polecam,
mam cos takiego i nawet milo gra
nie zajmuje wiele miejsca a go slychac :)

ponoc najlepszy z aktywnych w swojej klasie

KonradMK - Wto 31 Sty, 2006

i koleś się nie zabezpieczył ceną minimalną :) faktycznie okazja
Grzesiek VTS - Śro 01 Lut, 2006

Ale pasc,szkoda kasy po licytowac.pod siedznie to sie nie nadaje!!!!!!!!!!!!!!ja bym to Wywalil do kosza.
Michał - Śro 01 Lut, 2006

moim zdaniem to raczej kiepskie rozwiązanie. Szczególnie jak ktoś wczesniej słuchał prawdziwej skrzyni.
ps. to ma wzmacniacz w sobie ?

KonradMK - Śro 01 Lut, 2006

ten kolo sprzedawca to jakis burak, odwołał wszystkie oferty bo nikt nie wylicytował satysfakconującej go kwoty a mógł przecież dać cenę minimalną.

wiadomo że skrzynka to najlepsze rozwiązanie ale nie każdy ma lub chce ograniczać miejsce w bagażniku.

Vlodarsky - Śro 01 Lut, 2006
Temat postu: sdfsdf
ja ograniczylem :) kto widzial to wie, ze u mnie miesci sie tylko plecak... a takie pod siedzenie bym nie wlozyl...
Michał - Pon 06 Lut, 2006
Temat postu: Re: sdfsdf
Vlodarsky napisał/a:
ja ograniczylem :) kto widzial to wie, ze u mnie miesci sie tylko plecak... a takie pod siedzenie bym nie wlozyl...

Tak tak, ja widziałem ale jakbyś wstawił skrzynie z głośnikiem JL'a albo Rockforda to :
1) miałbyś więcej miejsca
2) grało by to nieporównywanie lepiej

Tuby, niestety, ale robią łubudubu tylko. W gre wchodzi albo skrzynia ( otwarta lub zamknięta ) albo open-air,free-air.

Czyli, wywalasz tego łupacza co masz, wstawiasz skrzynie z dwa razy mniejszym głośnikiem co masz teraz i tak gra lepiej ;) [/scroll]

KonradMK - Pon 06 Lut, 2006

Ja mam tubę a PiTT ma skrzynkie i u mnie ładniej gra (IMHO:)) więc nie do końca jest tak jak piszesz. Wszystko zależy chyba od jakości sprzętu.
Michał - Pon 06 Lut, 2006

Pojedz do firmy car audio i sie spytaj co lepsze to ci powiedzią to samo co ja powiedziałem.

Pojedzi i powiedz ze elipsy to są dobre głośniki to cie wysmieją.
Tuba ma na maxa h...wy rezonans wewnętrzny przez swoją budowe.

A czy u cieibie lepiej gra ? kwestia gustu. Ale wątpie , wystarczy zobaczyc jaki PiTT ma sterownik.

KonradMK - Pon 06 Lut, 2006

Toteż mówię że zalezy od jakości sprzętu. Uważam że skrzynki są lepsze co już nieraz pisałem (zresztą każdy to wie). Nie ujmując PiTTowi bo jego skrzynka nie jest wcale zła (MacAudio) lepsza dobra tuba niż gówniana skrzynia. A elipsy są dobre bo sa tanie i mocne :)
Anonymous - Śro 08 Lut, 2006

a ja mam wlasnie cos takiego po siodlem i jestem zadowolony, nie ma jebniecia ale uzupelnia braki samych glosnikow wystarczajaco jak dla mnie,
milo sie slucha muzyczki na nim,
mi takie rozwiazanie pasi :)

i nie mowcie ze taki sub to syf, przynajmniej nie pierdzi jak potrafia to robic super glosniki w kijowych miejscach

Grzesiek VTS - Czw 09 Lut, 2006

Kazdy lubi cos innego,ale taki glosnik to raczej na SUB nie wyglada.

P.S
tak sadze bo jaki to ma dac cisnienie na glosniku srednicy 13 cm???

Anonymous - Czw 09 Lut, 2006

cisnienie to daja glosniki ktore maja pasmo ponizej progu slyszalnosci 35Hz przy -3dB i wiekszej mocy niz 100W w rms,
wiec normalnym chyba jest ze taki glosnik 16cm nie da cisniena
ale uwazam ze w tym woofie gra wysmienicie
jak na swoje rozmiary i gabaryty samego woofa
pozdr

Vlodarsky - Śro 15 Lut, 2006
Temat postu: qwe
Michal powiem Ci, ze jak mialem ten sam sprzet w Xsarze Picasso to duzo lepiej gral... zalezy tez od bagaznika. A poza tym nie narzekam na to co mam :) i powiem więcej mój kumpel mial Magnata tube okrąglą i chyba gorzej troche grala od mojej nieokrąglej....

[ Dodano: Sro 15 Lut, 2006 ]
dodam ze tuby byly podobnej mocy

Anonymous - Czw 23 Lut, 2006

narazie dobra cena

http://www.allegro.pl/ite...ny_pioneer.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group