To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - kupie furaka do 10-15 tysiecy

nox - Wto 21 Lut, 2006

a co myślisz o takim projekcie e-36 coupe najlepiej 1.8 iS z swapem w KSR na 3.0 D :) bardzo dynamiczne i przytym oszczędne auta a jak klimaty e-36 cie kręcą to myśle że była by to niezła alternatywa
http://www.streetracing.p...pic.php?t=24686

k-mart - Wto 21 Lut, 2006

hmmm....fajne maja pomysly Panowie z ksr, pasi mi!
fajnie by tak wlozyc 3.0d do bmki 1xx i ja odchudzic, mysle ze gadalaby lepiej od 130i.

anjas - Wto 21 Lut, 2006

Fajny ten projekt z KSR... Jak kupie e36 i troche pojeżdże to znajac zycie zaczne szukac wrazen, a wtedy kto wie... :D
pcs - Śro 22 Lut, 2006

dlaczego nie chcesz tej mr2?
anjas - Śro 22 Lut, 2006

Na razie szukam w mazowieckim. MR2 podoba mi sie, ale jest w Krakowie, a ja ciagle nie mam czasu zeby pojezdzic za furką.
pcs - Śro 22 Lut, 2006

bez jaj to nie Szczescin, pociag jedzie 2,5 godziny. Mr2 nie stoja w kazdym miescie i trzeba sie troche wysilic. Bmw e36 czy prelude sa w kazdym mniejszym miescie w duzych ilosciach (np. Pruszkow, Otwock czy Wolomin) ale to wcale dobrze o nich nie swiadczy.
anjas - Śro 22 Lut, 2006

nie robie sobie jaj - wypad do Krakowa zeby obejrzec samochod to caly dzien z glowy (mimo, ze w jedna strone jedzie sie 2,5 godziny), a ja nie mam tego czasu, choc zdaje sobie sprawe, ze moze byc Ci trudno to zrozumiec.

A co do stereotypow na temat Prelud i BMW w polaczeniu z Pruszkowem itp. to z grzecznosci powstrzymam sie przed komentarzem :)

KonradMK - Śro 22 Lut, 2006

gejowski batmobil :)
Michał - Czw 23 Lut, 2006

MR2 jest fajna tylko jest z nią jeden duzy problem. 90% tych samochodów to są szroty które zawijały sie na słupach . Moj kolega miał mr2 kiedys. Fajny samochód ale na maxa nie praktyczny . Oczywiście zakończyła sie je przygoda na słupie. :) jak mr2 to tylko w dobrym stanie ;)
Dariano - Pon 27 Lut, 2006

Troche nie w temacie ale nie chcialem zakladac nowego.

Przepiekny sprzet ale cena tez sroga 2005r przebieg 1300km lol
po co ktos kupowal ?? zeby zaraz sprzedac ?? moze to jakis egz.do jazd probnych byl ? nie wiem ale ja jestem zakochany :P


anjas - Pon 27 Lut, 2006

Ladniutki,

widzialem go w salonie hondy jak bylem oblookac nowego Civica. Ale moglby byc czarny :)

Loko - Wto 28 Lut, 2006

A ja bym brał czerwonego, jakos bardziej do mnie przemawiaja czerowne hondy.
Temu auto po prostu dobrze w czerwonym kolorze,
a nie wszystkie auta dobrze prezentują sie w tej barwie.
Jest jeszcze jeden kolor który mi pasuje bardzo do Hondy,
jest nim biały.
Na mało które auto zdecydował bym się w białym kolorze,
a honde brałbym bez wachania.

Dariano - Wto 28 Lut, 2006

Fajna i w miare dobrych pieniadzach
http://www.otomoto.pl/ind...show&id=C819039

saxorulez - Wto 28 Lut, 2006

to jest ta co była walona w przód i tył??
Dariano - Wto 28 Lut, 2006

Chyba cos juz bylo pisane gdzies na temat tego civa z tego co sobie przypominam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group