To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Klatka - jak ? co ? czemu tak ? ahaaa... rozumiem

Bad-i - Wto 03 Lip, 2007

zastrzały i klatka = http://www.126fan.pl/www/klatka.htm#2
CHRZANEK - Wto 03 Lip, 2007

Ładną geneze powstawania klatki i wogóle auta rajdowego mozna obejrzeć na stronce Bartka Czwartka o tu:

www.racing.pl

Klatka made in Trela ;)

saxorulez - Wto 03 Lip, 2007

Przydała mu się :)
CHRZANEK - Wto 03 Lip, 2007

Owszem - ale jak widac spelnila swoje zadanie bez zastrzeżeń.
W drugiej ewolucji Bartek dodal rurek tu i ówdzie ;)

Michał - Wto 03 Lip, 2007

trela oglądał moj samochód - taki wiejski cwaniak z niego. Do tego ma garaż jak stodoła, syf, brud, śmietnik.
CHRZANEK - Wto 03 Lip, 2007

No dobra - z higiena moze jest "na bakier", ale klateczki trzaska porzadne.
Anonymous - Czw 05 Lip, 2007

Paweł Trela robi klatki do aut które jezdza po ulicy, w kjs, pzmocie i nie wieczy nawet w MP cos nie smiga - paweł pracuje dla TRAX RACING, ale równiez indywidualnie .....

co do klatek to ZDECYDOWANIE Pawełek ... jest ostro zarobiony wiec trzeba sie umawaic na terminy nawet 2 miesiace do przodu...

jakby cos nr mam do Trlucha - ktory zaczał driftowac sierra bi-turbo buehehehhe wartiat

CHRZANEK - Czw 05 Lip, 2007

Marcel 08 napisał/a:

jakby cos nr mam do Trlucha - ktory zaczał driftowac sierra bi-turbo buehehehhe wartiat


Gadalem z nim na toyo drift w bydgoszczy - ale projekt jeszcze jeszcze wymaga sporo pracy.
Co do klatek trelucha w RSMP to jest kilka-nascie :D

Anonymous - Czw 12 Lip, 2007

z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że stopień zasyfienia garażu nie ma wpływu na jakość klatki. moją robili tam, gdzie się robi Golfy 2 z Fun JAzdy i auta Rafała Martona, jestem zadowolony, cena ok, i blisko wawki wiec super. czas oczekiwania 2 tyg.
a co do zastrzałów to nie zawsze się da je zrobić do kielichów, np W CRX nie mogłop by wyedy być nagrzewnicy i mechanizmu od wycieraczek, co jedna ksie przydaje...

CHRZANEK - Pią 13 Lip, 2007

Malik: Znaczy sie robileś klate u Grzesia Barana ;) ;) ;)

W saxo też jest problem z przebiciami do mcPersonów, ale jakoś idzie to zrobić.
No to poka poka ta klatke ;)

Anonymous - Wto 17 Lip, 2007

nie, nie u niego, zreszta Marton tez ich tam nie robil, tylko CI kolesie co nam robili a raczej ich klatki sa firmowane przez barana potem :) mam nadzieje ze mniej wiecej jasno to powiedzialem.
foty juz niedlugo, bo puki co to problemy techniczne. czyli brak aparatu :/

Meehow - Sob 14 Sie, 2010

Odgrzewam stary temat:

Kto w Polsce (najlepiej południowej) poza Ireco może wspawać gotową klatkę CrMo ? Ktoś się orientuje jaki to koszt i w jakiej postaci przyjeżdża taka gotowa klatka np. Sparco ?

kubas - Sob 14 Sie, 2010

baran ?
Bart - Sob 14 Sie, 2010

Meehow napisał/a:
Odgrzewam stary temat:

Kto w Polsce (najlepiej południowej) poza Ireco może wspawać gotową klatkę CrMo ? Ktoś się orientuje jaki to koszt i w jakiej postaci przyjeżdża taka gotowa klatka np. Sparco ?


1. GeKo - Baran?
2. GeKo - Baran?
3. ?

martin.h - Sob 14 Sie, 2010

kubas napisał/a:
baran ?


Dokładnie, a pozatym Jaco ma jakiegoś zioma który też dobrze ogarnia klatki.
Pozatym klatki ogarniają jeszcze Kamilbike i k-mart ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group