To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Nagłośnienie Saxo

Michał - Wto 10 Lip, 2007

miałem ale to był taki low budget, bo miałem głośnik umocowany na takich kołeczkach, i obklejony gołośnik matą. Można ta robić, tyle ze musi być głośnik super obklejony, zeby ciśnienie trzymał. Mi fartem chyba sie to udało, ale jebania było co niemiara. Pozatym musiałem troche boczek pociąć od dołu . Generalnie drugi raz bym tego nie robił, wolałbym kupic 13'stki , bądz zrobić sobie z zywicy ( grosze ) miejsce na głośnik z dystansem w drzwiach.
CHRZANEK - Wto 10 Lip, 2007

No ale jak ja chce mieć 13tki to chyba jakiś dystans w saxo zmieszcze ?
Michał - Wto 10 Lip, 2007

tak, zmiescisz. Kombinować trzeba tak czy siak, ale napewno łatwiej,
Grzesiek VTS - Wto 10 Lip, 2007

ja mam 13 i weszly ,tylko z tweetery byl problem bo nie ma gdzie ich dac w saxolocie :) ale pordzilem sobie :564:
Michał - Wto 10 Lip, 2007

tweetery to w słupki chyba. Mam w wawie taniego jak barszczo gościa który ładne miejsca na tweetery robi.
Grzesiek VTS - Wto 10 Lip, 2007

to lux :564:
Stf - Pią 15 Lip, 2011

czy 2 odseparowane hertze na mdfie w seryjnej dziurze - czyli max 13cm głośnik, z wyciszonymi drzwiami zagrają jakoś sensownie czy się nie łudzić się ?
was79 - Wto 19 Lip, 2011

nie ma lipy:


Stf - Wto 19 Lip, 2011

no kurfa nikt tutaj grajka w saxo sobie nie robił ? sami upalacze ? :)
Kryha - Pią 22 Lip, 2011

Idź na forum 106, a ja Ci nie pomogę - jestem koniem :]
pum - Pią 22 Lip, 2011

Stf tylko ty musisz zrobić sobie takie car-audio że wyciąga i wkłada się w 20sek :)
MoRToN - Pią 22 Lip, 2011

Zagrają dobrze o ile dorze im przygotujesz warunki do tego.

Wykleić drzwi, solidna podstawa i solidny napęd. 13stki też potrafią ;)

Z jakies serii te hertze chcesz ?

MoRToN - Pią 22 Lip, 2011

Jak byś chciał zestaw fajny na prdzód ale 165mm to mam pozostałości po czerwonym clio ;)
Stf - Pią 22 Lip, 2011

no 16tki z tego co tutaj napisano tam nie wjado. nie chcę żeby suba zapierdalał po bagażniku więc na razie zagospodarowałem już istniejące dziury w półce 2x20cm (wiem wiem - podobno to nigdy nie zagra - ale po wyciszeniu bagażnika wydaje mi się że nawet nie jest najgorzej) . trzeba jednak scenę naciągnąć na przód teraz i właśnie jedyne rozwiązanie to te 13tki nieszczęsne się wydają. myślisz że jeśli mają 40w rms to potrzeba do nich osobnego wzmaka ?
mi - Pią 22 Lip, 2011

nie no, nie rób chamówy - wzmacniacz 4 kanały, przód odfiltrowany troszkę na dole, tył odfiltrowany na górze i środku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group