To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - PEUGEOT 309 GTI IGIEŁKA DLA KONESERA

Anonymous - Nie 22 Lip, 2007
Temat postu: PEUGEOT 309 GTI IGIEŁKA DLA KONESERA
Peugeot 309 GTI

- rok 1989
- poj. 1905
- MOC 120 kM
- masa 910 kg
Auto mojego kuzyna, uzywane tylko jako weekendowe hobby ,cały czas garazowane ,000000000000000000 zdzy ,stan techniczny igła, wszystko co sie dało powymieniane, sprzedawane tylko dla tego ze kuzyn posiada kilka aut i szkoda zeby stało cały czas w garazu, stan wizualny jest MEGA , wszystko w 100% oryginał, az sam byłem w ciezkim szoku ze mozna takie auto kupic, poprzedni własciciel w niemczech musiał go sprzedac z błachego powodu, auto nie posiada jakis tam norm EURO iles i dowalili mu takie mega ubezpieczenie ze facio wolał sprzedac auto niz dac zarabiac ubezpieczalnią.

cena za auto to około 5500 wiec okazja na maxa, bardzo bym chciał zeby ktos z was go kupił bo takiego rodzynka nie ma ani allegro o ebayu i mobile.de nie wspomne.
zainteresowanych prosze o kontakt ze mną wtedy dam numer do kuzyna, auto do obejrzenia w Kędzierzynie - Kożlu
:564: :564:



















pcs - Wto 24 Lip, 2007

fura mega wyglada ze zdjec, jakby to bylo 205 albo 308 mi16 to bym sie 3 minuty nie zastanawial. Mam jednak kilka pytan, skoro rocznik 89' to bez kata, jak bez kata to powinien miec 128km? I jaki jest przelot fury? Do ogladania tylko w kedzierzynie? Czy cos jest do zrobienia? Czy cos porobione oprucz pasow?
Peter - Wto 24 Lip, 2007

a ja wlasnie PCS polecilbym Ci tego puga bo jest ich cholernie malo! 205 jest duzo a to taki rodzynek!
Anonymous - Wto 24 Lip, 2007

pcs, jak na moje oko to 89 ma kata dkz(XU9JAZ) ale moge sie myslic , pasy raczej nie bedą w komplecie, do zrobienia , łącznik stabilizatora lub ktoras tuleja na wahaczu i klocki z przodu, poza tym stan to igła. Kuzyn mieszka w K-Kozlu wiec tylko tam do ogladania. tak jak pisze Peter, 205 jest pełno a takich i w takim stanie mega mało, jesli ktos szuka takie aut ato dobrze wie ile one są warte, wystarczy popytac chłopakow na francuskich forach. Jak ktos ma ochte to jechach i ogladac
Anonymous - Wto 24 Lip, 2007

:548: niezle utrzymane auto! wyglada jakby to zdjecie bylo robione pietnascie lat temu
CHRZANEK - Wto 24 Lip, 2007

Podobny do R11.

Ładny klasyk - dla mnie smaczkiem sa 4 oryginalne halogeny w zderzaku.
Takie coś mialy tylko pugi 309, fiesta xr2 i nissan sunny gti.

k-mart - Wto 24 Lip, 2007

piekny mistrz, chcial bym takiego!
CHRZANEK - Wto 24 Lip, 2007

A w CH takich nie ma ???
Bart - Wto 24 Lip, 2007

CHRZANEK napisał/a:
A w CH takich nie ma ???


Jest ich tam w CH..? ;)

sorry, jakoś taki mi się skojarzyło :P

CHRZANEK - Wto 24 Lip, 2007

he he ;) ;)
Anonymous - Wto 24 Lip, 2007

Nie pierdolcie o dupie marynie tylko go kupcie, szkoda zeby poszedł w rece tjuningowcow, jakies spoilerki neonki itd :564:
k-mart - Wto 24 Lip, 2007

sa, ale nie az tyle
Anonymous - Wto 24 Lip, 2007

k-mart takich aut nie kupuje sie patrząc na ceny giełdowe czy jakies inne pierdy tylko patrz na stan auta a wierz mi ze za takie pieniądze takiego auta nie znajdziesz
mi - Wto 24 Lip, 2007

Baranmc - przeczytaj raz jeszcze, wolniej :P

bart napisał/a:
Jest ich tam w CH..? ;)

(...)
k-mart napisał/a:
sa, ale nie az tyle

Anonymous - Wto 24 Lip, 2007

Mi, to było ogolnie napisane, jakos tak to dziwnie napisałem, ale mysle ze wszyscy wiedzą o co kaman


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group