To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Kolejne niespełnione moje marzenie...

KonradMK - Pon 13 Lut, 2006
Temat postu: Kolejne niespełnione moje marzenie...
To jest dopiero autko :D
saxorulez - Pon 13 Lut, 2006

ładny... ale są ładniejsze muscle cars
KonradMK - Pon 13 Lut, 2006

możliwe ale ten tu jakby z fabryki wyjechał żadnych przeróbek i gówien. aż mi się chce płakać :552:
Niemy - Pon 13 Lut, 2006

przepiekny muscle car! jednak Mustang Shelby GT 500 (Eleonor)jest absolutnym liderem w tej klasie :D


nox - Pon 13 Lut, 2006

mnie eleonora kompletnie sie niepodoba ... taki troche wiejski tuning bo tyle plastiku do takiego klasyka to zbrodnia ale oczywiście to tylko moje zdanie :)
Ps. i niskoprofilowe opony w takim aucie to juz wogole przegięcie tam muszą byc ogrooomne Balony :)

Niemy - Pon 13 Lut, 2006

nox napisał/a:
mnie eleonora kompletnie sie niepodoba ... taki troche wiejski tuning bo tyle plastiku do takiego klasyka to zbrodnia ale oczywiście to tylko moje zdanie :)
Ps. i niskoprofilowe opony w takim aucie to juz wogole przegięcie tam muszą byc ogrooomne Balony :)


no moze troche przegieli z tym 'tuningiem' ale seryjny GT 500 wygladal troche inaczej i nie mial niskoprofilowych opon-Eleonor to tylko wariacja na potrzeby filmu


Michał - Pon 13 Lut, 2006

słyszałem, wyczytałem ze nie ma czegos takiego jak eleonor. Wymyslono to na potrzeby filmu tylko. nie wiem czy to prawda !!
Peter - Pon 13 Lut, 2006

Eleonor to po prostu Shelby GT 500 "Super Snake" i jest najlepszy z muscle cars :P
nox - Wto 14 Lut, 2006

tak to ja wiem ze eleonora to tylko na potrzeby filmu :) i oto chodzi oryginalny Gt500 najpiękniejszy :)
lenny - Wto 14 Lut, 2006

nie pogardziłbym!
ale kurde zawsze mi się wydawało że kruella demone ze 101 dalmatyńczyków jeżdziła jakimś innym wozem...
ale mogę się mylić!

Peter - Wto 14 Lut, 2006

ale Super Snake to normalnie produkowany samochod!mozna go normalnie kupic za hajsik :P
KonradMK - Śro 15 Lut, 2006

Po prostu mustang rocznik 1967. Późniejsze już nie był takie fajne.
saxorulez - Śro 15 Lut, 2006

a dla mnie sa dwa kozackie auta z tamtych lat..




oraz



maja o połowe mniejsze motory a lataja tak samo szybko :D

Anonymous - Sob 18 Lut, 2006

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=85250232
Vlodarsky - Nie 19 Lut, 2006
Temat postu: hihihi
Taką Corvette jeździłem we Francji tylko, że czerwoną - jest to klasyk ale ciągnie się strasznie mułowato po drodze. Ma piękny dźwięk wygląd ale brakuje mu jeszcze mocy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group