To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Rozmrażanie golfa

Anonymous - Czw 16 Lut, 2006
Temat postu: Rozmrażanie golfa
Dziś uchwycone przeze mnie telefonem w drodze do pracy :D


saxorulez - Czw 16 Lut, 2006

właścicielowi golfa gratulujemy IQ
KonradMK - Czw 16 Lut, 2006

taaaa, wszyscy skodziarze zawsze mówią że skoda octavia to jak passat (choć tak na prawdę octavia to do golfa ledwo daje się porównać ale whatever) więc widać że i volkswageniarz może być kapelusznikiem i do tego idiotą :D
saxorulez - Czw 16 Lut, 2006

chciałem zwrócić uwagę że wresja jest na wypasie... listwy w lakierze :D
KonradMK - Czw 16 Lut, 2006

swoją droga ciekawe czy miskę olejową też tak rozmraża... albo korek wlewu paliwa :D
Grzesiek VTS - Czw 16 Lut, 2006

Widac ludzie maja pomysly,Jak korkiem wlewu sie tak samo zajmuje to na stacji musi byc ciekawie.Koles chyba ma cos nie z mozgiem!!!!
Anonymous - Czw 16 Lut, 2006

mózgiem :D
dzik - Pią 17 Lut, 2006

Hmm, klamki zawieraja plastik? ;)
Peter - Sob 18 Lut, 2006

sadze ze jak palnik nie pomogl nastepnym krokiem bylo wybicie szyby.pozniej byl z siebie dumny ze tak latwo dostal sie do srodka.
Loko - Sob 18 Lut, 2006

Gośc po prostu jest moim idolem LOL
Dariano - Sob 18 Lut, 2006

Mi jak w magazynie klódki zamarzna to traktuje je tanim dezodorantem plus zapalniczka zawsze dziala
powinien tez sprobowac bezmózg jeden

Loko - Sob 18 Lut, 2006

Też sie nie masz czym chwalić, a pomyślałeś że taki dezodoranto może Ci wybuchnąć w ręce??
Dariano - Sob 18 Lut, 2006

nie nie pomyslalem. chcialbym zebys mi wytlumaczyl jak niby. To moze jakas bombke zrobie teraz sa na czasie
Loko - Sob 18 Lut, 2006

Nie wytłumacze Ci w jaki sposób bo nie jestem chemikiem ani żadnym specem od opakowań, ale spotkałęm się z takim przypadkiem wśród znajomych i uwież mi że nie fajnie wygląda poparzony dzieciak z pokieraszowaną rączką. Więc to chyba jednak możliwe.
Dariano - Sob 18 Lut, 2006

ok ziom takiego odmrazacza uzywam juz z 8 lat i uwierz mi ze naprawde nie wiem w jaki sposob moze to eksplodowac nawet jak wrzucisz opakowanie do zywego ognia to tak odrazu nie wybucha tylko po jakims czasie( doswiadczenia z przed lat hohoho :) ) peace ziom


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group