To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Baba Jaga

Anonymous - Pią 17 Lut, 2006
Temat postu: Baba Jaga
Nic dodać, nic ująć... :552:


Niemy - Pią 17 Lut, 2006

a raczej: niewyrosnieta kaczka, germanski oprawca i baba jaga :D
Anonymous - Pią 17 Lut, 2006

No z tym oprawcą to już odrobinę za daleko, ale reszta się zgadza :one:
Dariano - Pią 17 Lut, 2006

pierwsza dama kur.. wstyd normalnie
Anonymous - Pią 17 Lut, 2006

Naród wybrał... :562:
Loko - Pią 17 Lut, 2006

Jej sie chyba uroczystości popier... :551: z tym czymś na głowie to ona chyba na jakiś pogrzeb się wybierała LOL
saxorulez - Pią 17 Lut, 2006

w prawym ręku ma mydło
Prezesiak - Pią 17 Lut, 2006

saxorulez napisał/a:
w prawym ręku ma mydło


Ciekawe z czego i dlaczego

Anonymous - Pią 17 Lut, 2006

piekna jest nieslychanie :P
i ten nos ktorym skosila bym wszystko i wszystkich :P

Dariano - Pią 17 Lut, 2006

Nosek ma jak kopniak do harleja
M - Sob 18 Lut, 2006

Ja to was nierozumiem... przed wyborami beznyna po 4.40 i kazdy tlumaczyl ze nie moze byc mniej bo to bo tamto bo sramto, teraz jest po 3.60 gdzieniegdzie mniej. A wy sie czepiacie ze prezydent maly, ze jego zona brzydka, zamiast patrzec na jakies wlasne korzysci.
Kwach byl odpicowany na modela za wasza kase, jego zona super dupa, wielce szczodra rura, oba to twory medialne, co z tego? Razem z poprzednia koalicja rabali nas w dupe tyle czasu a wy ich kochacie jak bohaterow narodowych.
Chcialbym przez to zamanifestowac ze meczy mnie juz nakrecona medialnie nagonka na wyglad ludzi ktorzy sa teraz u wladzy, jakie to ma znaczenie?

KonradMK - Sob 18 Lut, 2006

matko i znowu się zaczyna... ja np mam tylko zastrzeżenia do polityki socjalistyczno-gospodarczej i do tego że ja mam dokładać żeby ktoś miał tańszy chleb i masło, za to ja nie pojadę na Hawaje tylko do Jastarni bo dzięki temu pięniądze zostają w kraju. Kwach był cwaniakiem jak całe LSD a jego żona kradła pod przykrywką fundacji. PIS ma jakieś szanse ze swoim programem który ukradi od PO, LPR i LSD ale na boga czy nie mógł ktoś inny zostać prezydentem? Jasne że to nieeleganckie śmiać się z bełkotu kaczora, łapek Gosiewskiego i nochala pierwszej baby jagi w IV RP ale do tego dochodzą te wszystkie zagrywki polityczne, oskarżanie się nawzajem i bałagan w sejmie. Jak tak ma być do końca kadencji chomika to chyba nie na takiego prezydenta głosowałeś, nie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group