To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - saxofon vs Vectra 3.2 V6 GTS

saxorulez - Nie 19 Lut, 2006
Temat postu: saxofon vs Vectra 3.2 V6 GTS
Jak wszyscy wiece w listopadzie Saxo miało małą przygodę... samochód odebrałem w styczniu.. potem spędził jeszcze troche u mojego nadwornego tunera celem wymiany wszystkiego co jest potrzebne do szczęscia po wypadku (rozrząd, płyny itd). Gdywsiadłem do niego po 2 miesięcznej przerwie zupełnie zapomniałem jak tym się jeżdzi.. że trzeba troche pokręcić żeby pojechało itd... w sumei cały czas miałem wrażenie (aż do wczoraj ) że słabo jeżdzi...

Godzina 17:30

Odwiozłem żonę do centrum i wracając na wioskę stwierdziłem ze wybiorę wisłostradę.. (na sobieskiego skillowałem już wszystkich... :P ) Po przejechaniu pod mostem siekierkowskim w stronę wilanowa zatrzymałem się na pierwszych światłach (tam gdzi espotr był w Pizzerni kiedyś..) zielone.. ruszam sobie zupełną plaża.. z prawej mija mnie skoda fabia 1.2 HTP z lewej VW LT nagle za mną widze ksenony i zniecierpliwionego kierownika zmieniającego pasy.. raz lewy raz prawy.. miałem akurat wbity 3 bieg :D powoli przyciskam, kierownik jedzie za mna, mijamy skode i VW pan na lewy i widze jak ksenonik si e podnosi.. no coż myśle sobie. Przedemna nikogo nie ma aż do świateł pod Best Mallem - więc wcisnąłem.. Vectra dojechała mi tylko do połowy drzwi i zaczeła się oddalać powoli w lusterku (wtedy nie wiedziałem jeszcze co to za fura)

Godzina 17: 31

Stajemy na światłach pod Best Mall, zerkam.. o Vectara V6.. i tatuś z synkiem w środku. Zielone ruszamy.. niestety zwalony statrt z mojej strony bo miele na jeden, wrzucam dwa i pompuje z lekk a gazem żeby odzyskać trakcje ( i gdy juz myślałem ze pozamiatane) Saxo zazcęło dochodzić Vectre i po wbicu 3 byłem przed panem - przyznam ze sam byłem w szoku. Pan zreszta w jeszcze większym.

Godzina 17:32

Kolejne światła pomiedzy Best Mall a ITI przy zajezdni. Czekamny na zielone i ponownie zjebany start.. tjm razem wjechalem na pasy dla pieszych - tłumaczyć nie musze co z przyczepnością.. Vectra odjezdza sporo i tym razem doganiam ją na 2 i 3. Stajemy pod ITI. Synek chyba płacze.. tata skubie skórę na kierownicy prygryzajac wargę.. mi trześą się ręce z radości.

Godzina 17: 33

Wciaż pod ITI.
Nagle z prawej pojawia sie Cif 6 gen.. i kierowca coś krzyczy. Słysze tylko bla bla kurw.. bla.. uchylam szybę i prosze żeby powtórzył bo przez zamkniete okno słabo slychać - Pan mówi ze widział jak wyjebalem tą Vectrę i wogóle straszne mu się podobało i jeszcze rzucając parę kurw cos tam powykrzykiwał..

Taki oto pierwszy kill w tym roku miałem.

http://www.zeperfs.com/duel137-868.htm

dla porównania powiem ze we wrześniu jak sie ciołem z ST220 to mnie mocno klepał.. a z tego co widzę to autka te powinny chodzić podobnie.

Vlodarsky - Nie 19 Lut, 2006
Temat postu: qwert
Łukasz gratuluje Ci serdecznie pięknego killa
anjas - Nie 19 Lut, 2006

No piekny kill.
Mnie tez sie kiedys zdarzylo ciąć z taką vectrą na kilku światłach pod rząd. Na 1 i 2 raz on mnie raz ja jego ale niestety poźniej - pod koniec dwójki i powyżej vectra mi powoli odchodziła. Do 100 o jakąś 1 długośc vectry. Młody kierownik też był w szoku - ucięliśmy sobie pogawędkę na światłach. Nie chciał uwierzyć że mam połowę tej mocy co on - musiałem go pocieszać :D

Ale widzę że saxofon zapina niemiłosiernie. Fajny samochodzik, fajny kill, gratulacje!

Aha, miałem też kiedyś przyjemność łapać się z ST220 i odchodził trochę bardziej niż ta vectra - może lepszy kierownik :)

saxorulez - Nie 19 Lut, 2006

nie.. pomimo mniejszego momentu ST jest lżejsze i szybsze od GTS'a
Niemy - Nie 19 Lut, 2006

pieknie! cudownie-po to sa wlasnie te male bestie, zeby killowac takich tatusiow co sobie mysla ze maja V6 pod maska 3 litry pojemnosci,zaplacili za to ponad 100 tysi i mysla ze nikt im nie podskoczy... a tu podjezdza taki maly, kurduplasty samochodzik,saxo, 106 czy co to wogole jest :D i V6-tka wacha jego spaliny :D :D :D

zbieraj wielkie gratki ziom!! my master :D

Dariano - Nie 19 Lut, 2006

Co tu pisac duzo. Udany kill zawsze cieszy :) tym bardziej V6 o pojemnosci milion cm3.

[ Dodano: Nie 19 Lut, 2006 ]
Gratki!! Mistrzu nasz :)

Prezesiak - Nie 19 Lut, 2006

Gratuluje killa :D . Musimy sie ustawic zebys pokazal jak to twoje saxo jezdzi. Ciekawe czy dostane mniej niz 10 dlugosci.
A co do tej strony z porownaniami to jest z dupy

saxorulez - Nie 19 Lut, 2006

z dupy nie z dupy.. pokazuje mniej wiecej porównanie aut.W wielu przypadkach jest zgodna z prawdą.
Anonymous - Nie 19 Lut, 2006

dobry kill!
lubie takie jak sie wkurza gosci bo mysla ze sa bogami w mega brykach! :)

dzik - Nie 19 Lut, 2006

Gratuluje.
Nigdy nie mialem przyjemnosci z taka vectra.
Ja sie bralem z ST220, Marty przyjezdzal nim na spalarnie, a on umie jezdzic. Mimo to st dostawal baty :)

Grzesiek VTS - Pon 20 Lut, 2006

Wystarczy tyle:
Dlatego stworzyli saxo vts 16v żeby kopać tyłki samochodom za 100tysia;]
Gratulacje Lukasz, oby tak dalej!!!!!!!

KonradMK - Pon 20 Lut, 2006

i dobrze mu, mnie też irutyją tacy ludzie a już najbardziej ich głupota. wczoraj chciała mnie skillować stara vectra 1.6.... no comments
pcs - Pon 20 Lut, 2006

vectra to kupa przy ST, ford przynajmniej ma szpere i ogolnie sie fajniej kreci i ma duzo lepszy zawias. Ze sie mi z zadnym nie udalo (choc dzis jeden mnie sledzil pol miasta, niestety troche leniwie) ale na jednej obwodncy powyzej 180 mi wklepal.
nox - Wto 21 Lut, 2006

st220 ma szpere jesteś tego pewien ?? a co do killa to gratki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group