To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Jakie TV ?

Michał - Pon 23 Mar, 2009

no i git.
Grałem na nim w pleja. Szału mega nie zrobił, ale na bank jest lepszy od tych panasonów

saxorulez - Pon 23 Mar, 2009

ziom.. ja mam Samsunga - jak nie masz obok ultra wypas TV za 4500 to nie widzisz róznicy :) No bo w końcu do czego masz porównywać jeżeli (zakłdam) to jedyny TV w danympokoju
Michał - Pon 23 Mar, 2009

dokladnie
też racja

M - Pon 23 Mar, 2009

Słyszałem ze te mają fullhade i inne bajery.
Polecam.


dzik - Pon 23 Mar, 2009

saxorulez napisał/a:
ziom.. ja mam Samsunga - jak nie masz obok ultra wypas TV za 4500 to nie widzisz róznicy :) No bo w końcu do czego masz porównywać jeżeli (zakłdam) to jedyny TV w danympokoju


Dokladnie. Kupic za 1800 i cieszyc sie. Kumpel kupil plazme 42" lg za jakies 1800PLN, jakbym podal model to by kazdy powiedzial ze syfny, nie ma prawa swiecic itd. Dziala, nawet dobrze, ma porownanie do starego wypalonego crt'ka i to porownanie wygrywa.

qbus - Pon 23 Mar, 2009

a po co w 37'' dokladac do full hd? watpie zebys zobaczyl roznice.
GOKART - Pon 23 Mar, 2009

qbus napisał/a:
a po co w 37'' dokladac do full hd? watpie zebys zobaczyl roznice.

ja też nie kumam czemu fullHD, jeżeli masz ze 3 metry do TV nie zobaczysz tego no chyba że zamierzasz grać na konsoli z nosem przed telewizorem

Michał - Pon 23 Mar, 2009

wlasnie chodziło mi o konsole
to może inaczej.
Wole doplacić 200 zeta i mieć fullhd :) bo taka różnica w cenie . O ... tak poprostu. Lans przed znajomymi, laskami .... :D

anjas - Pon 23 Mar, 2009

ja mam 37 cali i widać różnicę jak się np. odpali coś na BlueRay (może nie jest to jakaś szokująca różnica, ale zawsze).
Na HD-Ready byłoby gorzej. Moim zdaniem warto dopłacić te 2 stówki.

GOKART - Pon 23 Mar, 2009

Michał napisał/a:

Wole doplacić 200 zeta i mieć fullhd :) bo taka różnica w cenie . O ... tak poprostu. Lans przed znajomymi, laskami .... :D

takie uzasadnienie do mnie przemawia :D
ale to nie jest tak że za tą samą kasę panel HD ready będzie lepszy (kontrast, światło, czerń etc) niż jakiś tani fullHD ? Czy to co otrzymujesz (wiecej pixeli) nie jest kosztem fajniejszy7ch parametrów ?

Jakarti - Pon 23 Mar, 2009

hehehe
no i dupa :D trzeba kupic taki 5" przenosny za 120 zl i spokoj..

Stf - Pon 23 Mar, 2009

GOKART napisał/a:
ja też nie kumam czemu fullHD, jeżeli masz ze 3 metry do TV nie zobaczysz tego no chyba że zamierzasz grać na konsoli z nosem przed telewizorem


jest spora różnica pomiędzy hd a fullhd. niby niktórzy producenci twierdzą że powyżej 2m jej nie widać ale ja tam z ok 2,5m widzę znaczną różnicę. za tak niewielką dopłatą nie ma się nad czym zastanawiać. na razie tylko odpalałem taką rozdzielczość z peceta co prawda ale jak dla mnie jakość obrazu hd -> fullhd ma się tak, jak zwykły do hd.

ps. majk - dlaczego twierdzisz że samsung nie robi dobrych matryc ?

Michał - Pon 23 Mar, 2009

Cytat:
ps. majk - dlaczego twierdzisz że samsung nie robi dobrych matryc ?

stefciu, ja twierdze że samsung robi niezłe matryce, nawet bardzo niezłe.
Panason moim zdaniem robi lipe :)

Stf - Pon 23 Mar, 2009

Michał napisał/a:
No i pierwsze słysze że samsung robi dobre matryce

anjas - Pon 23 Mar, 2009

Michał napisał/a:
Panason moim zdaniem robi lipe


Ja mam panasonica i jestem zadowolony. Ale może mam małe potrzeby... nie wiem.
W każdym razie przed kupnem robiłem rozeznanie i poczytałem sporo forum hdtv.com.pl - tam panasonic ma niezłą opinię.
Pamiętam, że alternatywą był sharp, ale akurat nie mogłem nigdzie dostać tego modelu co mi się podobał.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group