To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - potrzebny transport

Kamill - Pią 21 Cze, 2013

Czy ktoś będzie jechał z okolicy Wojkowic (obok Bytomia) do Warszawy, tak żeby zabrać drzwi samochodowe i ich nie poobijać, bo chcę je założyć bez malowania, a kurierem powiedzieli ze nie wyślą bo poobija na 100%.
Sibu - Śro 01 Sty, 2014

Zmierza ktoś w najbliższym czasie z Wawy do Krakowa ? Potrzebowałbym pomoc w transporcie fotela kubełkowego.
Bonczek - Sob 04 Sty, 2014

Śmiga ktoś może busem z Olsztyna do Warszawy? Muszę stół warsztatowy przewieźć - oczywiście również za opłatą.
Sibu - Pon 10 Lut, 2014

Jest ktoś może z Suwałk bądź okolic ? Znalazłem sobie graty do samochodu, ale koleś chce żeby odebrać osobiście i nie chcę mu się wysłać.
Święty - Pon 10 Lut, 2014

ty to zawsze znajdziesz... na końcu świat ;D
Bonczek - Wto 29 Kwi, 2014

Śmiga ktoś może od Geko do Warszawy w najbliższym czasie? :] dorzucę do wachy :]
Niemy - Śro 30 Kwi, 2014

Jakartus :)
GeKo - Śro 30 Kwi, 2014

Hie hie to i Rasputin by się pewnie dorzucił, bo też co nie co leży dla niego u mnie :]
Niemy - Śro 30 Kwi, 2014

co to dokladnie i ile miejsca zajmuje bo Jaka na saksy przyjechal i trawe kosi wlasnie zeby zasluzyc na posilek
M - Śro 30 Kwi, 2014

Zrób foto :D
Rasputin - Śro 30 Kwi, 2014

Niech kosi a potem ładuje moje graty bo go na hambugsa więcej nie zaproszę :rotfl:
Jakarti - Śro 30 Kwi, 2014

pisz co tam masz hambugsie to moze przywioze :D
z bonczkiem juz gadalem

Jakarti - Czw 01 Maj, 2014

gekon
wpadnij wieczorem i przywiez te graty bo my w sobote rano ok 6-7 wyjezdzamy do warszawy
zapakuj to prosze jakos do transportu zeby nie poniszczyc mych wysokojakosciowych skorek w aucie i zeby te graty nie porysowaly sie bo clio to nie transit i bedzie w chuk ciasno

GeKo - Czw 01 Maj, 2014

Rozmawialem z Bonczkiem wczoraj, już nieaktualne :] Także skórkom nic nie będzie.
Bonczek - Czw 01 Maj, 2014

GeKo niestety za wolno pracuje, a narzeka ze sie rynek popsuł :rotfl:
Jakarti dzieki!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group