To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Projektor czy PLAZMA/LCD

M - Pią 01 Lis, 2013

kamil napisał/a:
można przewieść na płasko, ale potem lepiej żeby postała z 1h przed podłączeniem. Chodzi właśnie o to, żeby plazma się ułożyła na swoim miejscu.

:rotfl:

anjas - Pią 01 Lis, 2013

hmm:

http://www.tvn24.pl/panas...i,367906,s.html

Michał - Pią 01 Lis, 2013

Czytałem sobie tą dyskuje, i nie chciałem wprowadzać zamętu
Piotrek przewiń pare stron w tył, zawsze pisałem że panasonic to panasonic. Fajnie ze widzisz różnice między sonym które jest - powiedzmy sobie szczerze - opór słabe :)

Ja mam ps50b850 - który był swego czasu flagowcem w szajsungu - oczywiscie plazma :)
Poza ceną - uważam że tvik idealny ( barwy, nasycenie , zadnych kurwa wspomagaczy obrazu które tylko pogarszają obraz no i w testach porównywalny z pioneerem - a to klasa sama w sobie jakby nie patrzeć )

Powoli szukamy nowego lokum z bożeną - tam wjedzie wlasnie panas w plazmie .Jaki dokladnie model wybrałeś ?

kamil - Pią 01 Lis, 2013

M, nie chce mis ie grzebać w hdtv forum, ale tam był kiedyś długi wątek o przewożeniu plazm dlaczego tak a nie inaczej.
arssss - Pią 01 Lis, 2013

To jak z lodówką ;D
Janusz - Sob 02 Lis, 2013

telwizor do PC lepiej podłączyć za pomocą HDMI czy normalnego wyjścia monitorowego ??
M - Sob 02 Lis, 2013

Hdmi bedzie dużo lepszej jakości bo jest cyfrowy
Janusz - Sob 02 Lis, 2013

ok, dziekuje :)

a będzie coś trudniej ?? tzn jak podpinam zwykłym wyjściem montor do lapka to on sam sobie ogarnia rozdzielczość itp, z HDMI tez tak bedzie czy bede musiał sobie za każdym razem coś dłubać w ustawieniach ??

rasta - Sob 02 Lis, 2013

Ziom skad fy się urwałeś?
Podpinasz i jazda, prościej się nie da xD

PiTT - Sob 02 Lis, 2013

Michał napisał/a:
Czytałem sobie tą dyskuje, i nie chciałem wprowadzać zamętu
Piotrek przewiń pare stron w tył, zawsze pisałem że panasonic to panasonic. Fajnie ze widzisz różnice między sonym które jest - powiedzmy sobie szczerze - opór słabe :)

Ja mam ps50b850 - który był swego czasu flagowcem w szajsungu - oczywiscie plazma :)
Poza ceną - uważam że tvik idealny ( barwy, nasycenie , zadnych kurwa wspomagaczy obrazu które tylko pogarszają obraz no i w testach porównywalny z pioneerem - a to klasa sama w sobie jakby nie patrzeć )

Powoli szukamy nowego lokum z bożeną - tam wjedzie wlasnie panas w plazmie .Jaki dokladnie model wybrałeś ?

panas 50" p50gt60
myslalem o 55" p55st60, ale przy bezposrednim porownaniu mial duzo gorsza biel, wiec mysle ze styknie mi taki

co do przewozenia plazmy, raczej nie chodzi o "odstanie" tylko jest ryzyko ze tafle ekranu z ktorych sklada sie plazma, moga sie zwyczajnie porozklejac... tak gdzies wyczytalem, ale nie wiem ile w tym prawdy

Janusz - Nie 03 Lis, 2013

rasta napisał/a:
Ziom skad fy się urwałeś?
Podpinasz i jazda, prościej się nie da xD


z czasów S-video kiedy przy podpinaniu kompa do tv trzeba było sie nieżle napocić zeby sie coś dało ogladac :P ;D


albo może inaczej...


SSSSSpierdalaja bananie :rotfl: :rotfl:

rasta - Nie 03 Lis, 2013

Ja banan :lol2: To ty nosisz rozmiar zero :rotfl:
Janusz - Pon 04 Lis, 2013

nie wiem o co chodzi, ale lepszego wyciągam niż Ty wkładasz :rotfl: :rotfl:
EmerytRs2 - Czw 07 Lis, 2013

oral czy anal? ;D
DeeS - Wto 09 Lut, 2016

No dobra mineło 2,5 r .

Pytanie jest takie co teraz się opłaca kupić ?

Plazma , LED ?
Biorąc pod uwagę opcję oglądania filmów/multimedia itp ( kontynuacja tematu apropo urządzeń zewn, dlna itp itp )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group