To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Cyfrowy polsat vs n

Stacho - Sob 29 Gru, 2007

Dziku ale przecież masz filmy na życzenie VOD w HD
masz mecze ligi polskiej w HD powstał teraz kanał TVN HD i leci cały TVN w HD :)

Michał - Sob 29 Gru, 2007

Stachu odpowiada,
Mam Cyfre i jeststem zadowlony. Mają bogaty wybór kanałów, duzo pakietów, do tego nie są drodzy. Co do sprzętu, ani razu mnie nie zawiódł.
napisałem dwa zdania które wyjaśniają co mysle o cyferze. Ty napisałes 2 strony o tym ze pilota dostajesz za darmo ...

Anonymous - Nie 30 Gru, 2007

Mam cyfrowy polsat, dekoder z nagrywarką, wszystko fajnie chula, a od stycznia w droższym pakiecie HBO dodają, minus taki że w dekoderze z nagrywarką nie można ustawić czasu nagrywania jak się gdzieś wychodzi tylko oglądanie-nagrywanie czyli lipnie :D
The Mc - Nie 30 Gru, 2007

Te porownywanie ofert wykonczylo mnie psychicznie..
Kupilem dzis n, moze bede zadowolny

dzik - Nie 30 Gru, 2007

Stacho, ten tvn w HD to jest to samo co na podstawowym TVN? Duzo puszczaja w HD czy tylko skaluja?
Stacho - Nie 30 Gru, 2007

dzik napisał/a:
Stacho, ten tvn w HD to jest to samo co na podstawowym TVN? Duzo puszczaja w HD czy tylko skaluja?

Tak ten TVN HD to jest to samo co TVN większość kanałów leci w HD a np jakies filmy to są przekonwertowywane na HD

The Mc - Nie 30 Gru, 2007

Wziolem n-ke bo aktywacja i dekotoer kosztuje obecnie 0zl i przez pierwsze 3 miesiace mam odblokowane wszystkie kanaly w ofercie. A potem 48zl/miesiecznie.
Wiem ze maja odzielne 2 kanaly TVN i TVN HD, jest tez discoveras HD ale czy oni to skaluja czy co inego z tym robia tego juz niewiem. Najbardziej mnie boli to ze musze kupic talerz i konwerter + zaplacic za montaz a niewiem jaki zestaw wybrac :|

Stacho - Nie 30 Gru, 2007

The Mc napisał/a:
Wziolem n-ke bo aktywacja i dekotoer kosztuje obecnie 0zl i przez pierwsze 3 miesiace mam odblokowane wszystkie kanaly w ofercie. A potem 48zl/miesiecznie.
Wiem ze maja odzielne 2 kanaly TVN i TVN HD, jest tez discoveras HD ale czy oni to skaluja czy co inego z tym robia tego juz niewiem. Najbardziej mnie boli to ze musze kupic talerz i konwerter + zaplacic za montaz a niewiem jaki zestaw wybrac :|


Discovery to jest full HD tzn ze kanały są wszystkie w prawdziwym HD a na TVN HD część jest taka a część taka.

dzik - Pon 31 Gru, 2007

The Mc napisał/a:

Wiem ze maja odzielne 2 kanaly TVN i TVN HD, jest tez discoveras HD ale czy oni to skaluja czy co inego z tym robia tego juz niewiem. Najbardziej mnie boli to ze musze kupic talerz i konwerter + zaplacic za montaz a niewiem jaki zestaw wybrac :|


Skalowanie i nazywanie tego HD jest lekkim naduzyciem LOL

Co do talerza to popros montera zeby kupil co trzeba i przyjedzie z kompletem. Nie ma sie rozdrabniac w szczegoly, odbior jest banalnie prosty.
Wszystko zalezy od tego czy chcesz lapac tez niekodowane kanaly z astry i czy masz dekoder z nagrywarka.

Bad-i - Pon 31 Gru, 2007

ale przeciez z CYFRA+ - placisz najmniejszy abonament a masz wszystko (w razie czego zapraszam na PW)
The Mc - Wto 01 Sty, 2008

Bad-i cyfra jest najdrozsza w tym momencie.
Bad-i - Śro 02 Sty, 2008

The Mc napisał/a:
Bad-i cyfra jest najdrozsza w tym momencie.


przeczytaj to co napisalem jeszcze raz (tak z Polskim zrozumieniem ;) ) :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group