To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Hothatch ogłoszenia

kosmita - Czw 30 Mar, 2017

Dla was serio taki ekran z grafiką 2D jest lepszy niż klasyczne ładne zegary? o_O
Dla mnie w takim samochodzie, który kosztuje ponad pół bańki to powinny byc w opcji jakieś zegary firmowane przez szwajcarskiego producenta zegarków czy coś w tym stylu, a ni ekran, który nie zdążył się załapać na taśmę produkcyjną tabletów lenovo.

kaziu1985pn - Czw 30 Mar, 2017

Tez mi to leci wsia i festynem :/
B-Rey - Czw 30 Mar, 2017

Tak to niestety działa. Auto drogie, więc takie zegary muszą być zajebiste, pomimo tego, że inżynierowie Mercedesa/Audi z pewnością po cichu prują z tego bekę. To może robić wrażenie, fakt, ale nie w świecie gdzie można kupić tableta za 100zł. Zgadzam się z kosmita,
rabarbar - Czw 30 Mar, 2017

Kamill napisał/a:
Obrazek




Celnie,bardzo celnie

Bonczek - Czw 30 Mar, 2017

Pewnie jak ktos wpadl na pomysl zeby dodac cos wiecej niz zegar cisnienia w kotle z parą to też się z niego śmiali.
was79 - Czw 30 Mar, 2017

A co jeszcze może być?
Bonczek - Czw 30 Mar, 2017

:rotfl:
rabarbar - Czw 30 Mar, 2017

was79 napisał/a:
A co jeszcze może być?

:rotfl: :jupi:

Marek23 - Czw 30 Mar, 2017

Jeszcze troszke i autka będą w opcji same jeździć, a potem już tylko same i się zrobi jak z esp teraz, często nie ma już guzika Ciekaw jestem co na to powiedzą postępowi userzy. A jeszcze bardzo jestem ciekaw jak wtedy firmy będą usportowione auta sprzedawać...pewno coś w stylu "nasze AI to efekt pracy informatyków z doświadczeniem w motorsporcie" :rotfl: Ale jak pisał Lem, co raz się odkryło tego się nie przykryć. Potem już tylko usb w dupe i i kążdy będzie wszystko wiedział xD
Kenet - Czw 30 Mar, 2017

Ja też nie mogę patrzeć na te telewizory. Czy to na zegarach czy to jak np. w nowych renault:



Jak to fatalnie wygląda to nie mam słów.

Alexxx - Czw 30 Mar, 2017

Tesla pozdrawia ze swoim 32calowym LCD ultraHD :D


kosmita - Czw 30 Mar, 2017

Ekrany dotykowe to też jest ciekawa sprawa - producenci uparli się żeby wyjebać wszystkie fizyczne przełączniki z deski, potem okazuje się, że jednak nie zawsze się to sprawdza, więc wydają grube $ na opracowanie sterowania gestem, a wszystko dlatego, bo produkowanie guziczków i pokręteł od radia i klimy jest dla księgowych za drogie :wall:
rabarbar - Czw 30 Mar, 2017

Alexxx napisał/a:
Tesla pozdrawia ze swoim 32calowym LCD ultraHD :D

Obrazek


Jechałem,chujnia panie ten telewizor

Bonczek - Czw 30 Mar, 2017

Sterowanie pokrętłem Audi/BMW/Mercedes jest zajebiste - muszę przyznać, że iDrive działa chyba najfajniej. Ale wszystko pokazuje Ci na ekranie. Mega to jest.
Marek23 - Czw 30 Mar, 2017

Ostatnio kleplem 600 km q5 2015 rocznik i takiego badziewia jak ten cały system ich od navi itd to dawno nie widziałem. Właściciel po lekkim udawaniu zgodził sie ze mna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group