To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [expo] BARTLI

Bartli - Pią 15 Lut, 2008
Temat postu: [expo] BARTLI
No to jako pierwszy zaprezentuję swoje wypociny fotograficzne :)

Aparat to Nikon D80 z obiektywami 18-135 oraz 50 1.8
Na początek parę motoryzacyjnych

1


2


3


4


5


6


7


8

Greg - Pią 15 Lut, 2008

Fotki bardzo ładne Bartku, szczególnie tą piątą skądś znam. :>
Anonymous - Pią 15 Lut, 2008

fajne fotki aczkolwiek widzialem twoje lepsze na stronce. Fota M3 z przodu jest gruba.

mamy jakiegos farta/niefarta do miejscowek bo zauwazylem foty z tej samej gdzie kiedys Rockiego zabralem: http://forum.hothatch.org...r=asc&start=450

GOKART - Pią 15 Lut, 2008

Fajne foty Bartli. Tak ostre że można się nimi golić :> . Napisz troche czym fociłeś , przy jakich ustawieniach itp no chyba że to tajne przez poufne. Proponuje również numerować zdjęcia co by łatwiej można było się odnieść z komentażem. Tło na zdjeciu z czerwoną Alfą robi nesamowite wrażenie. Gdzie to ?
Bartli - Pią 15 Lut, 2008

JIMEK napisał/a:
mamy jakiegos farta/niefarta do miejscowek bo zauwazylem foty z tej samej gdzie kiedys Rockiego zabralem: http://forum.hothatch.org...r=asc&start=450

Przyznaję się, zasłyszałem o tym miejscu na sr.pl z wątku z sesją twojego miniaka :)

GOKART napisał/a:
Fajne foty Bartli. Tak ostre że można się nimi golić :> . Napisz troche czym fociłeś , przy jakich ustawieniach itp no chyba że to tajne przez poufne. Proponuje również numerować zdjęcia co by łatwiej można było się odnieść z komentażem. Tło na zdjeciu z czerwoną Alfą robi nesamowite wrażenie. Gdzie to ?

Wszystkie zdjęcia oprócz tych ze 156, były robione Nikonem D80. Póki co jestem uzbrojony tylko w kitowy 18-135 i 50mm f/1.8, no a następnym zakupem będzie jakieś tele. Wszystkie zdjęcia z lustra są robione na manualnych ustawieniach, jedynie balans bieli mam ustawiony zawsze na Auto. Na szczęście balans bieli można zmienić przy obróbce RAW-ów.

Zdjęcia Alfy 156 były robione zwykłym kompaktem(Canon A520) a miejsce ze zdjęć znajduje się w Szwajcarii, w miejscowości Arolla :)

fydi - Pią 15 Lut, 2008

Bartli napisał/a:


Zdjęcia Alfy 156 były robione zwykłym kompaktem(Canon A520) a miejsce ze zdjęć znajduje się w Szwajcarii, w miejscowości Arolla :)


I to dowód, że gdy dobry fotograf, to potrafi byle czym zrobić dobre zdjęcie. A odwrotnie już tak nie jest xD

Bartli - Sob 16 Lut, 2008

Bez przesady :) Z takim tłem to każdy samochód by ładnie wyszedł :)
Bartli - Sob 16 Lut, 2008

To może jakaś mała produkcja filmowa :DD

http://youtube.com/watch?v=gONDbJuormc

Michał - Sob 16 Lut, 2008

foty fajne
film sentymentalny, też fajny.
ty to kręciłeś w ursusie ? ( tak mi sie wydaje )

Anonymous - Sob 16 Lut, 2008

Bartli napisał/a:
rzyznaję się, zasłyszałem o tym miejscu na sr.pl z wątku z sesją twojego miniaka :)
uffff no to teraz moze sie wreszcie wyspie :lol2: :lol2: :lol2:


ps. rzeczywiscie na dobrym monitorze widac ze sa ostro ostre :)

Bartli - Sob 16 Lut, 2008

9


10


11

GOKART - Sob 16 Lut, 2008

9 i 10 - tka kosmos foty ! xD coś w stylu noir czy cóś, zajebiaszcze
Bart - Nie 17 Lut, 2008

9 i 10 faktycznie mordują ;D kozak foty.
PS. GTA z trzeciego zdjęcia ma 310KM (trochę dziwny pomysł, żeby moc samochodu na progu umieszczać :ble: )?

106 - Nie 17 Lut, 2008

w nr 9 to chyba PS sporo zminil :D ta jasna luna dookola domu jakos tak nie
naturalnie wyglada

saxorulez - Nie 17 Lut, 2008

bart napisał/a:
PS. GTA z trzeciego zdjęcia ma 310KM (trochę dziwny pomysł, żeby moc samochodu na progu umieszczać :ble: )?


to jest fura z Wawy? Jak tak to ciałem się z nią i nie idzie jak na 310HP zupełnie...
Byłą szybsza ale dużo bardziej odchodzi mi 220KM CTR niż ta 310HP Alfa



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group