To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [Exp] fydi - foto

fydi - Pon 25 Lut, 2008

Cytat:
O ciez w morde super ta dróżka wygląda, szuterek i żadnych drzew wokoło mmm pojeździło by sie, szkoda, ze mówisz ze juz to tak fajnie nie wygląda, normalnie jak nie w okolicach krakowa.

Można to sprawdzić, bo możliwe że dróżka się ostała, tylko już takich widoczków nie będzie :) Wiem tylko tyle ile zasłyszałem z opowiadań.

Gdzieś takie drogi szutrowe jeszcze muszą być, tylko musimy je znaleść xD

fydi - Śro 14 Maj, 2008

17) Rajd Polski 2006 Lumix fz20


18)Rajd Elmot 2006 Lumix fz20


19)Zajezdnia w Czyżynach Lumix fz 20


GOKART - Śro 14 Maj, 2008

fajne fotki ! Dodatkowo szacunek za to że zrobione takim słabym sprzetem FZ20 który demonem szybkości pewnie nie jest i trzeba się orientować żeby tak fajnie to uhwycić :)
fydi - Śro 14 Maj, 2008

GOKART napisał/a:
Dodatkowo szacunek za to że zrobione takim słabym sprzetem FZ20 który demonem szybkości pewnie nie jest i trzeba się orientować żeby tak fajnie to uhwycić :)


nie no nawet nie ma co próbować. wszystko ustawiam przed przejazdem auta i potem tylko pstryk :)

michool_vt - Śro 14 Maj, 2008

fydi napisał/a:
19)Zajezdnia w Czyżynach Lumix fz 20
ehhh zajezdnia
fydi - Sob 29 Sie, 2009

Jestem mega wkurzony na mój aparat. W ogóle nie ogarnia robienia zdjęć w nocy. Balans bieli można ustawić tak, że albo jest wszystko żółte albo czerwone (dlatego wszystkie zdjęcia zmieniłem na B&W) :wall: Z ISO 400 (najwyższa wartość) nie da sie korzystać bo widać tylko sam szum, :wall: Ogólnie więc muszę się wybrać jeszcze raz tylko najpierw pożyczyć lustrzankę od brata. Może też wezmę tradycyjny aparat :]





fydi - Sob 29 Sie, 2009





fydi - Sob 29 Sie, 2009




k-mart - Sob 29 Sie, 2009

dobra miejscowka, samochod fotogeniczny :)
106 - Sob 29 Sie, 2009

fajne .. najbardziej podobaja mi sie 2 - ostatnie w drugim i trzecim poscie... super :)
fydi - Sob 29 Sie, 2009

Dzięki :) Na czwartym zdjęciu w pierwszym poście proponuje zwrócić uwagę na napis :)

Aha może krakowiacy uda się nam gdzieś wspólnie w nocy podjechać?

bizon - Sob 29 Sie, 2009

z tego auta i miejscowek mozna wycisnac wiecej, tylko wez lustro, statyw i trzaskaj w rawach. wb zawsze w rawach mozesz zamieszac jak chcesz.
w kazdym razie potencjal jest ^_^

budzik - Nie 30 Sie, 2009

bizon napisał/a:
w rawach. wb zawsze w rawach mozesz zamieszac jak chcesz.

Dokładnie, w nocy tylko RAW, bo innaczej dobrze nie ustawisz balansu :)
1,7,9 - najlepsze jak dla mnie :faja:

Maciusiowy - Nie 30 Sie, 2009

fydi sam pomysł na zdjęcia super, gorzej trochę ze sprzętem - ja coprawda nie znam się na tym za bardzo, ale myślę, że warto posłuchac kolegów powyżej ;)
OSKAR - Nie 30 Sie, 2009

To raczej nei do konca wina sprzetu ;d ;d

Jakie masz foto????


A samochod na prawde fotogeniczny baaaardzo!!!!

Pasuje do klimatu i otoczenia :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group